Logitech MK235 920-007925 Klavye Mouse Set Yorumları

Logitech MK235 920-007925 Klavye Mouse Set Yorumları

750 YORUM
474 adet yıldızlı yorum
161 adet yıldızlı yorum
43 adet yıldızlı yorum
32 adet yıldızlı yorum
40 adet yıldızlı yorum

Logitech MK235 920-007925 Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 26.12.2020

diğer yorumlar yalan ürün çok kötü parasına değmez 100 tl lik klavyeler daha iyi bastığım hiçbir tuşu algılamıyor alalı 2 ay oldu

YorumBudur.com aracılığıyla, 26.12.2020

Ürünü alalı 1 ay kadar oluyor. İlk birkaç gün hiç sorun yaşamadım Bazı tuşların tam ortasına, yüksek kuvvetle basmak gerekiyor artık. Başka türlü algılamıyor. Bu sorunu hiç yaşamayan kullanıcılar da var ama. Konumlandırmada sorun olabilir. Garantiye götüreceğim. Kabul etmezlerse yıldız tornavida.

YorumBudur.com aracılığıyla, 20.09.2020

21. Yüzyılın sonlarına ilerledigimiz şu günlerde hala böyle klavyeler yapıyorlar hayret doğrusu. Tuşlar sert ve birbirine çok yakın. Bu yakınlık bir tasarım hatası olduğundan kullanıcıyı yazım yanlislarina itiyor. Başarısız bir ürün

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Set olduğu için mouse ve klavye gayet şık ve uyumlu gözüküyor. Klavyesi gayet sessiz ve basit. Fakat mouse tıkları birazcık sert. Dolayısıyla sesli olduğunu söyleyebilirim.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 01.04.2017

bu set olan klavye ve mouse bir usb denmi bağlanıyor bilgisayara

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

tüm akıllı tv lere uyumlu mu yada hangi modellere uyumlu acaba?

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Mouse gerçekten kötü.Seti 3 ay önce aldım klavye ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadım ancak mouse 1 hafta zor kulanabildim.Orta tekeri çevirirken sürek sekme yapıyor,kullanmayı olanaksız kılıyor.Tıkları da arada işlememezlik yapıyor.Alacaklar göz önünde bulundursun.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 12.03.2018

Tasarım şık. Gelen yazılımla Caps/num lock on off değerlerini monitörde görebiliyorsunuz. Fonksiyon tuşları kısmen kullanışlı, tuş atama seçenekleri sınırlı olduğu için. Pil ömrü müthiş. 1 yıl kullandım, sadece bir kez pil değiştirmem gerekti. Ancak, crtl tuşu bozuldu. Abanmadıkça algılamıyor.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla, 07.02.2020

Arkadaşlar ürünü tam 1 aydır günde 12 saate yakın kullanmaktayım. bu 1 aylık süreçte yaklaşık 150 sayfa yazı yazdım wordde ve en az 30 saat de oyun oynadım. Tasarımı mk270den şık diye bunu aldım. Mouse hakkında konuşmam gerekirse en az 10 kere kendi boyum seviyesinden düşürdüm lakin hiçbir sorunu yok sapasağlam çalışıyor. Lakin klavye için aynı şeyi diyemeyeceğim. 1 ay yoğun kullanım sonucunda g ve h tuşları teklemeye başladı ve klavyenin bluetoothu mouse kadar güçlü değil. Eğer benim gibi günün

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Bu yorumun sahibi bu ürünü satın aldı.

Öncelikle klavyenin dokunma ve yazma hissi çok güzel ayrıca çok sessiz. Fakat mouseun şekli çok tuhaf. Kablolu oyuncu mouseundan sonra elim bir türlü oturmadı. Onun dışında hiçbir sorunu yok. Tasarım olarak da çok şık.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Arkadaşlar klavye çekmiyor takılıyor geç tepki veriyor, mouse tarafında da 2 3 hafta sonra scrollu ses çıkarmaya başlıyor. tasarım harika işlev sıfır. onun için bir puan. sıfır olsa sıfır verirdim. almayın.

Vatan Bilgisayar aracılığıyla

Bu ürünü Topkapı şubesinden yaklaşık 1 sene önce aldım. Öncelikle mouse'dan başlamak istiyorum mouse ile alakalı hiçbir zaman bir şikayetim olmadı ve gerçekten işimi hiç sekteye getirmeden çok rahat bir şekilde görüyor gerek oyunlarda gerek iş yaparken boyutu da bence ideal bir şekilde küçük. Lakin klavye için aynısını diyemeyeceğim maalesef. Ürünümü klavye için bir kere servise götürmek durumunda kaldım ve Vatan Bilgisayar bana yeni bir set verdi klavye kusurlu olduğu için. Klavyenin malzeme al

Amazzon aracılığıyla, 04.03.2021

kullanım çok rahat

parmaklarınız tuşlardan taşmıyor yeterince büyük tuşlar,memnunum bi süre sonra bitane daha alacam

İnce Hesap aracılığıyla

ürün 2 günde istanbul dan sakarya ya geldi. fiyat performans açısından olsun malzeme kalitesi olsun 5/5 verebileceğim bir klavye mouse seti. kablosuz olduğu için kablo derdi de yok aşırı konforlu bir ürün

NI1 aracılığıyla

güzel

yumuşak tuşları kaliteli ürün

Trendyol aracılığıyla, 17.11.2019

(Ürünü satın aldı)

Uzun kullanımla sabit tecrübemdir, uzaktan çekmiyor arkadaşlar 1m menzilde tamam 2 3 metrede tırt

Trendyol aracılığıyla, 28.08.2020

(Ürünü satın aldı)

Alırken özellikle siyay yazdığı için talep ettim. Gri geldi, önemlimi benim için önemli dürüst olacaksın siyahta daha iyi seçiyorum gri de tuş baskıları belirli belirsiz. Ayrıca satan teknosa evime kadar göndermedi gidip şubeden almak zorunda kaldım. Şubeye kadar gideceksem gidip avm den alırdım herhalde kovid salgınından dolayı dışarı çıkmayayım dedim ama böyle satıcılar ve kargo firmaları olduğu sürece paranızla rezil olursunuz. Hem istemediğiniz ürün gelir hemde gider kargo şubeden kendiniz alırsınız. Araş kargo iade için yeniden şubeye yönlendirdiği için bir daha şubeye gitmek istemedim.Ürünü iade etmedim o haliyle kullanacağız mecburen.Satıcılara dürüstlük ve düzgün kargo firmaları ile çalışın diyorum. Ayrıca ürün defolu a tuşuna üzerine sert basmadıkça yazmıyor. Her metinde geri dönüp harfini ekliyorum bu yazıda da aynısını yaptım. Satıcıya helal etmiyorum verdiğim parayı.

Trendyol aracılığıyla, 19.09.2020

(Ürünü satın aldı)

Merhaba hocam ben öğrenciyim sınırlı bir bütçe ilelogitech klavye ve mouse setini aldım. Ürünü alalı bir yıl olmadan mouse' un tekerleği bozuldu. Hocam izlemem gereken yol nedir? Ben bu halde ne sınava girebilirim ne de bilgisayarı kullanabiliyorum.

Trendyol aracılığıyla, 10.01.2021

(Ürünü satın aldı)

yaklaşık 2 aydır kullanıyorum klavyeye zor alıştım ancak masada çok yer kaplamadığı için çok sevdim. mouse pad ile kullanmama rağmen biraz bileği yoruyor mouse bu yüzden kullanımı daha rahat başka bir mousela kullanmak durumunda kaldım.1 puan o sebeple kırdım

Trendyol aracılığıyla, 28.01.2021

(Ürünü satın aldı)

……………….merhabamerhaba

Trendyol aracılığıyla, 03.03.2021

(Ürünü satın aldı)

Tuş basımı çok kötü. Almayın.

Trendyol aracılığıyla, 15.03.2021

(Ürünü satın aldı)

Çok güzel tavsıye ederım

Trendyol aracılığıyla, 19.03.2021

(Ürünü satın aldı)

sorun yok . beğendim.

Logitech MK235 920-007925 Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech MK235 920-007925 Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele