Logitech M535 Gri 910-004530 Mouse Yorumları

Logitech M535 Gri 910-004530 Mouse Yorumları

15 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Logitech M535 Gri 910-004530 Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla

Güzel

Macbook için aldım sadece açar açmaz bilgisayar tanıdı hiçbir sorun yok tepkime süresi harika gecikme neredeyse sıfır, anlık tepki veriyor. Bluetooth özelliği var ekstra USB girişi yok

Trendyol aracılığıyla, 25.03.2019

Değer Güzel ve kullanışlı

İnce Hesap aracılığıyla

elveda mousepad

mousepad kullanmak zorunda kalmamak çok güzel birşey oldu benim için sürekli yolculuk yapıyorum ve mousepadimi koyabileceğim bir ortam olmayabiliyor bazen. orta tuşu çok iyi olmuş özellikle internette gezinirken benim bayağı işimi görüyor. programlayabiliyormuşuz hatta orta tuşunu fakat ben o kadar anlamıyorum zaten bana şimdilik böyle bile fazlasıyla yeterli. kesinlikle temassızlık olmuyor imleçte. pil tüketimi de gerçekten çok iyi.

HepsiB. aracılığıyla

Dayanıksız

Bir kaç yıl önce satın almıştım. Çok yoğun kullanmamama rağmen kenarındaki yumuşak plastik kısım yırtıldı. Mouseun sol düğmesi uzun zamandır zorlanarak çalışıyor. Orta düğme de aynı şekilde. Kullanım konforunu oldukça olumsuz etkiliyor. Yoğun kullananlara tavsiye etmiyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Macbook için mükemmel uyum

MacBook Air kullanıyorum. Trackpad harici kullanım için bu fareyi aldım. Üzerindeki tekerleği sağ ve sol a iterek Masaüstleri arasında kolaylıkla geçiş yapabiliyorum. İsterseniz kendi kullanımınıza göre tüm tuş ve fonksiyonları kişileştirebiliyorsunuz.

HepsiB. aracılığıyla

Çok güzel ürün

Mouse'dan çok memnun kaldım, sipariş verdim, ertesi gün elime geçti. Çok teşekkürler...

NI1 aracılığıyla

Seyahatlerde kullanım için ideal bir ürün

Doğrudan dizüstü bilgisayarım ile herhangi bir aparat olmadan bağlantı kurarak kullanmaya başladım. Ergonomik yapıda. Sık seyahat edenler için taşıması kolay, işlevsel bir ürün. Tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Piyasadaki en iyi bluetooth mouselardan. Macbook ile kullanıyorum.

Media Markt aracılığıyla

Kullanışlı

Ergonomik, ve aynı zamanda apple ürünleri ile gayet güzel çalışabilen bir ürün. Ve bir çok yüzeyde sorunsuz çalışıyor.

HepsiB. aracılığıyla

Özelleştirmek çok iyi

Görünümü ve kullanış bakımından bir problem yok ama parlak yüzeylerde sıkıntılı(hassasiyeti düşüyor) çalışıyor. Fonksiyonlarını özelleştirme kısmını çok beğendim. Logitech yine harika bir ürün çıkarmış.

HepsiB. aracılığıyla, 01.05.2017

Logitech-Bir numara

Ürün bugün Hepsiburada vasıtasıyla elime geçti. Fare çok iyi. Bağlantı hızı mükemmel. Herkese tavsiye ederim. Teşekkürler Hepsiburada.com

Media Markt aracılığıyla

Fiyat Uygun

Fiyatı Mediamarkt da en uygun, teslim gayet başarılı idi.Mouse aynı anda birden fazla alet ile eşleşmiyor.Başkabaşka aletlerde kullanabilmek için her sefer yeniden eşleştirme istiyor.

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışlı

Ürün başarılı ve ergonomik tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Çok kullanışlı

Ergonomik ve de hafif olduğundan kullanımı çok konforlu. Daha önce iki pille çalışan model almıştım, ağırlığından kullanamamıştım. Orta tuşu açık uygulamalar arası geçiş için ideal. İsteyen başka türlüde atama yapabilir. Alıcıya bağlı olmamak gerçekten güzel. Alıcıyı tak çıkar zahmetli, çıkarmayınca da laptop çantasına koyarken takılıyordu. Bluetooth lu olması çok kullanışlı, tavsiye ederim.

İnce Hesap aracılığıyla

usb port sikintisi cekenler icin ideal

üründen memnunum. tavsiye ederim. onceden nano usb mouse kullaniyordum. macbook'ta kullandigim icin 1 usb portu bosalmis oldu.

Logitech M535 Gri 910-004530 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Logitech M535 Gri 910-004530 Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele