A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse

A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse Yorumları

5 yorum
54 kişi 
21 kişi 

 • Çok kaliteli
  Uzun bir araştırmadan sonra bu ürünü aldım. Kararımda isabet ettim. A4'ten şaşmamak gerek.
 • istediğim gibi
  hızlı ve güvenli teşekkür ederim
 • Süper
  Arkadaşlar ürün her yerde okuyor süper diyebilirim.Almak isteyenlere tavsiye kesinlikle ederim.A4 tech kesinlikle süper bir ürün üretmiş.Zaten mouse diyince aklıma a4 tech gelir.
 • Slayt atlatırken laser pointer olarak kullanmak için yazılım yüklenmesi gerekiyor.
  Mousun kullanımı, ergonomisi güzel. Paketinden çıkarıkıp lazer pointer tusuna bastıgınız saman laser pointer olarak kullanılıyor, ancak bilgisayara bağladığınız zaman bu özelliği aktif hale getirebilmek için yazılımını yükleyip tuzu laser pozisyonuna getirmek zorunda kalıyorsunuz. Yazılım yüklenmeden maousu kullanabiliyorsunz ancak hiçbir tus laser pointeri açmıyor. Bir laptopum var ona yazılımı yükler tüm sunumlarımda kullanırım diyorsanız alınabilir yoksa her kullanacağınız bilgisayara yazılım yüklemek zorunda kalacaksınız.
 • Süper Bi alet
  Bu alet in 5+5 dediği destek ile mouse si bozulan a4 tech takımımın klavyesinide kullanabiliyorum iki farklı seri ürünü bu mouse un alıcısıyla kontrol ediyorum her tuşa birçok fonksiyon eklenebiliyorüstelik 5 farklı modda(orta en üstündeki tuş hariç Mod tuşu). bu fonksiyonlar kullanıı çok kolaylaştırıyor. Film modu yapıyorsunuz bi tuşa durdur bi tuşa ses kıs bituşa ses aç yapıp uzaktan filmi yönetmenin keyfine varıyorsunuz. veya sunum yaparkenki lazeri bu iş için var tuşlara sunumu başlat, ileri al, geri al, lazer gibi fonksiyonları ekledin mi artık değmeyin keyfe. Oyun oynarken bituşa V bituşada R ayarlayıp DPI ı da 5000 e çıkardınmı Oda tmm :D


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!