A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse Yorumları

A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse Yorumları

12 YORUM
8 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

ilk aldığım iyiydi. memnun kaldım. 2.sini aldım diğer bilgisayarıma. ama arada tutukluk yapıyor.

NI1 aracılığıyla, 10.04.2019

güzel

Çok kullanışlı ve ergonomik ancak malzeme kalitesi düşük

HepsiB. aracılığıyla

Makro özelliği muhteşem

Bu sayede gta'da hemen mermi hilesini yazdırıp mermileri çoğaltabiliyordum. Tek sorunu ağır ve çok kaba. Bileği fazla büktüğü için ağrıtıyor. Keşke daha küçük bir modeli çıksaydı.

NI1 aracılığıyla

ürün güzel hiç lag yok. ne küçük ne büyük tam ele oturuyor. içinden de küçük taşınabilir pad çıktı kullanışlı

NI1 aracılığıyla

Özellikleri Olan Bir Mouse.

Zamanında teslim ettiler. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Çok donuyor

Daha önceden A4 tech markasının eski bir modelini kullandığım ve memnun olduğum için bu ürünü aldım ve 3 aydır ürünü kullanıyorum. Ürün gerçekten çok kötü sürekli donuyor ve çok fazla pil tüketiyor. Eli oturuşu güzel ve mousepad çok kaliteli ancak dediğim gibi mouse çok donuyor ve zaman zaman kullanamıyorsunuz bile.

HepsiB. aracılığıyla

gayet iyi. hızlı kargo.

gayet iyi. hızlı kargo.

NI1 aracılığıyla, 08.02.2017

istediğim gibi

hızlı ve güvenli teşekkür ederim

NI1 aracılığıyla

Çok kaliteli

Uzun bir araştırmadan sonra bu ürünü aldım. Kararımda isabet ettim. A4'ten şaşmamak gerek.

HepsiB. aracılığıyla

Süper Bi alet

Bu alet in 5+5 dediği destek ile mouse si bozulan a4 tech takımımın klavyesinide kullanabiliyorum iki farklı seri ürünü bu mouse un alıcısıyla kontrol ediyorum her tuşa birçok fonksiyon eklenebiliyorüstelik 5 farklı modda(orta en üstündeki tuş hariç Mod tuşu). bu fonksiyonlar kullanıı çok kolaylaştırıyor. Film modu yapıyorsunuz bi tuşa durdur bi tuşa ses kıs bituşa ses aç yapıp uzaktan filmi yönetmenin keyfine varıyorsunuz. veya sunum yaparkenki lazeri bu iş için var tuşlara sunumu başlat, ileri al, geri al, lazer gibi fonksiyonları ekledin mi artık değmeyin keyfe. Oyun oynarken bituşa V bituşada R ayarlayıp DPI ı da 5000 e çıkardınmı Oda tmm :D

HepsiB. aracılığıyla, 04.09.2012

Süper

Arkadaşlar ürün her yerde okuyor süper diyebilirim.Almak isteyenlere tavsiye kesinlikle ederim.A4 tech kesinlikle süper bir ürün üretmiş.Zaten mouse diyince aklıma a4 tech gelir.

HepsiB. aracılığıyla

Slayt atlatırken laser pointer olarak kullanmak için yazılım yüklenmesi gerekiyor.

Mousun kullanımı, ergonomisi güzel. Paketinden çıkarıkıp lazer pointer tusuna bastıgınız saman laser pointer olarak kullanılıyor, ancak bilgisayara bağladığınız zaman bu özelliği aktif hale getirebilmek için yazılımını yükleyip tuzu laser pozisyonuna getirmek zorunda kalıyorsunuz. Yazılım yüklenmeden maousu kullanabiliyorsunz ancak hiçbir tus laser pointeri açmıyor. Bir laptopum var ona yazılımı yükler tüm sunumlarımda kullanırım diyorsanız alınabilir yoksa her kullanacağınız bilgisayara yazılım yüklemek zorunda kalacaksınız.

A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. A4-Tech G10-660L Kablosuz Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele