Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse Yorumları

Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse Yorumları

81 YORUM
53 adet yıldızlı yorum
16 adet yıldızlı yorum
5 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 08.09.2019

Hızlı gönderi

Teşekkür ediyorum. Hızlı gönderim

NI1 aracılığıyla

Kaliteli

Tam olarak ultrabook'un yanında isteyeceğim şekilde sade, kullanışlı ve şık bir ürün. Hem hafif tasarımı hem de sayfa kaydırma özelliği olması güzel.

HepsiB. aracılığıyla

Tekerlek bozuluyor

Herkes yazmış, ben de yazayım. Tekerleği birkaç ay sonra bozuluyor. Bu kadar pahalı mouse´da olmaması gerekiyor. Ben çok memnundum ergonomisinden ve pil yeri kapağının pratikliğinden. Ama tekerlek bozuluyor hemen. Çok garip.

HepsiB. aracılığıyla

tekerlek bozuldu

alalı yaklaşık 6 ay oluyor. tekerlek bozuldu. içini açıp baktığımda tekerleği alıcıya bağlayan parçanın çok zayıf bir plastikten yapıldığını gördüm. bu kadar pahalı bir ürün için kesinlikle daha iyi bir işçilik olmasını belkerdim.

HepsiB. aracılığıyla

Tekerlek problemli

2 sene boyunca keyifle kullandım. Ergonomisi, boyutu ve kullanım kolaylığı açısından gayet iyi bir mouse. Malzemesinin çok kaliteli olmadığı belli, ama daha uzun seneler kullanırım diye düşünüyordum. Diğer arkadaşlar da yazmış, 2 sene yoğun kullanımdan sonra tekerleği bozuldu. Bu fiyata bu ürünü tavsiye etmiyorum. Tekerleği ile ilgili ciddi sıkıntı var, tavsiye etmiyorum.

HepsiB. aracılığıyla

Bilerek Alın

Microsoft mouselarda tekerlek bozulması olayı kroniktir arkadaşlar bilerek alın. Yaklaşık 5-6 kadar farklı farklı modellerde Microsoft mouse eskittim tamamının tekerlekleri 6-10 ay aralıklarında bozuldu. Çoğunu bir o kadar daha tekerleksiz kullandım.

NI1 aracılığıyla

urun harkulade

pc ile sorunsuz bluetooth iletisimi muazzam ergonomi ve optik hassasiyeti. kesinlikle biz tasarimcilar icin tasarlanmis 😊

NI1 aracılığıyla, 04.10.2018

Kaliteli bir mouse

Ele alınca kalitesi belli oluyor. Incecik tost arasi mouse gibi 😁

NI1 aracılığıyla

Ürünü daha öncede araştırmıştım. Son derece kaliteli bir ürün.

NI1 aracılığıyla

cok guzel

oldukça kibar ve kaliteli, çözünürlüğü çok yüksek. beğendim

NI1 aracılığıyla

Macbook pro space gray ile mükemmel uydu.

NI1 aracılığıyla

tasarım harikası ve hafif

Gayet ergonomik, hafif ve kullanışlı

NI1 aracılığıyla

Başarılı bir Aksesuar

ürün gayet zarif ve kullanışlı

NI1 aracılığıyla

Fena değil

Tabletle kullanmak için aldım. Hassasiyeti yeterli, boyutu biraz büyük.

NI1 aracılığıyla

Şahane

Çok kaliteli bir mouse. Hem çok hafif ve ince hem de ele çok rahat oturuyor. Malzemesi de çok güzel hissettiriyor elde.

NI1 aracılığıyla

Designer Mouse

Kurulumu oldukça basit. Ben Lenovo Yoga 500 notebook ile beraber kullanıyorum. gecikme hiç yok. ahşap zemin dahil olmak üzere hemen tüm zeminlerde sorunsuz çalışıyor. Bir önceki fareme göre oldukça sessiz. Bluettoth bağlantısı kullandığı için ek bir dongle gerekmiyor ve herhangi bir USB çıkışınızı iptal etmiyor.

NI1 aracılığıyla, 09.07.2018

Sorunsuz tedarik süreci ve kaliteli ürün

Kargo süreci hızlı ve sorunsuzdu. Ürün Microsoft'un olduğu için mağazaya tedarik sürecini sorunsuz gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum. Ürün inanılmaz şık ve kullanımı kolay. Kullanmak için illa tasarımcı olmaya gerek yok :)

HepsiB. aracılığıyla

Güzel bir fare ama ergonomik değil

Güzel tasarımlı şık bir fare lakin ergonomi isteyenler almamalı. Ayrıca ilgilenenler için diyeceğim. bluetooth teknolojisi wireless tan daha az çızırtılı (yani titreşimsel rahatsız edici) aldım. Lakin bluetooth 4.0 en az wireless kadar zararlı ve uyarıcı. Bluetooth alıcı gelmiyor. 4.0 bluetooth alıcınız olmalı veya bilgisayarınız 4.0 desteklemeli. Eski bluetooth alıcılarınız çalışmaz.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

18 saatte teslimat tebrikler . Ayrıca kurulum 5 saniye .

HepsiB. aracılığıyla

Gayet güzel

2 Gün oldu ürün elime ulaşalı, inanılmaz ergonomik, tuşa basımı gayet iyi, çok kaliteli bir malzemeye sahip, tıklama sesi zayıf ama tok bir ses, çok hafif ve asla rahatsız ediciliğe sahip değil. Ürün ise ince ama geniş olduğu için eli dolduruyor. 2 adet ince kalem pil ile çalışıyor ve piller ürünle birlikte gönderilmiş oluyor. 1600 DPI lık bir mouse ve günlük işler için, oyun vs için kullanılmayacaksa, fazlasıyla iş gören, gayet hızlı bir ürün. beğenmediğim tek bir tarafı oldu ürünün, o da ortadaki yukarı aşağı fonksiyonunu karşılayan bilye (adı her neyse:)). Biraz ağır buldum, çevirmek için daha çok kuvvet uygulamanız gerekiyor, diğer mouselara nazaran. Bunun dışında genel olarak çok beğendim, almayı düşünenlere de tavsiye ederim.

Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele