Frisby FK-158QU USB Klavye Mouse Set Yorumları

Frisby FK-158QU USB Klavye Mouse Set Yorumları

53 YORUM
33 adet yıldızlı yorum
11 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Frisby FK-158QU USB Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Webden Al aracılığıyla, 14.04.2017

(Ürünü satın aldı)

Kablosuz büyük markalı ürünlere baktım, masaüstü kullanacağım için kablo olup olmaması hiç önemli değildi. Tasarımı minimal, gayet hoş ve ince. Ben bu fiyata üründen çok memnun kaldım açıkçası. 2 handikapı var. Klavye açısı sabit, ayarlanamıyor ve tuşlar ile kasa arasında normalden biraz fazla boşluk var. FN yani fonksiyon tuşları ve CAP ve NUM ledleri çalışıyor. Hiç bir sorun yok. Gayet memnunum. Teşekkürler

Webden Al aracılığıyla, 07.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Sadece ses makinesi. İade ettim.Yaramaz

Webden Al aracılığıyla, 05.08.2020

(Ürünü satın aldı)

Arkadaşlar sessiz klavye isteyenler tercih etmesin.Klavye gayet güzel ama sessiz değil.Mouse tamamen sessiz kullanışlı.

Webden Al aracılığıyla, 20.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Fiyatına göre şaşırtıcı şekilde kaliteli bulduk. 2-3 oldu kullanıyoruz. Gayet memnunuz.

İnce Hesap aracılığıyla

laptop klavyesini sevenler bu klavyeyi çok beğenir aynı laptop klavyesi gibi rahat sessiz çalışan bir ürün. basma hissiyatı vs güzel. ben oyun bile oynuyorum gayet memnumum. mouse tasarımı da güzel ele tam oturuyor

İnce Hesap aracılığıyla

Mouse click sesi fazla ama yine de iş görür bu fiyata alınabilir. Klavyeye gelecek olursak, tek kelimeyle harika!! sessiz çalışıyor sanki mekanik klavye gibi yayları var gibi acayip kaliteli. tasarım da çok iyi ben çok beğendim.

Trendyol aracılığıyla, 08.05.2021

(Ürünü satın aldı)

Klavye ve mouse uzun yıllardır kullanıyorum. frisby fk158 q Fiyat performan ürünü (113 ) liraya aldım. satıcı da ilgili. Teşekkürler.

Trendyol aracılığıyla, 18.06.2021

(Ürünü satın aldı)

mausu 2 haftada orta tusu bozuldu

Trendyol aracılığıyla, 03.07.2021

(Ürünü satın aldı)

Güzel ürün

İnce Hesap aracılığıyla

iş yerimiz için aldık çok fazla özelliğe ihtiyacımız yok işimzi görsün yeter diye aldık ve öyle de oldu uzun zzamandır kullanıyoruz ve hiçbir arıza olmadı. usb olması büyük rahatlık bazen sistem değişmek zorunda kalıyoruz işe yarıyor

İnce Hesap aracılığıyla

Kardeşime microsoft marka satın almıştık, kuzenimde bu ürünü sipariş verdi, arada ufakta olsa fiyat farkı var. Ürün için diyebilecek tek şeyim tam bir fiyat performans cihazı. Klavye’nin ve Mouse’un malzemesi ortalama seviyede. Hızlı yazı yazanlar için çok rahat bir klavye diyebilirim, parmakları yormuyor, mouse ele tam oturuyor ve gayet sessiz tıklama sesi duyulmuyor. Num lock ve caps lock tuşları ışıklı, hatta gece gözü bile alabiliyor ama sorun değil bazı klavyelerde hiç ışık bile yok, bu yönden güzel. İlk kullanımda biraz yabancılık çekersiniz ama sonra alıştıkça ikisininde ne kadar rahat olduğunu anlayacaksınız. F/P ürünü diyebilirim, bu fiyata kaçırmayın.

İnce Hesap aracılığıyla

Fiyat Performans

FİYAT OLARAK ÇOK UYGUN GELDİ VE BEN 2 ADET SİPARİŞ VERDİM, KISA SÜREDE ELİME ULAŞTI. MOUSE VE KLAVYE TUŞ HİSSİYATI BAŞARILI. LAPTOP KLAVYESİNE ALIŞMIŞ KİŞİNİN ZORLUK ÇEKECEĞİNİ DÜŞÜNMÜYORUM, BEN YABANCILIK ÇEKMEDİM. MOUSEDA PROBLEMSİZ ÇALIŞIYOR, BELKİ MOUSE KABLOSUNU BİRAZ DAHA KALİTELİ YAPABİLİRLERMİŞ FAKAT BU HALİYLE BİLE FİYAT PERFORMANS CİHAZI, BEĞENDİM.

Trendyol aracılığıyla, 12.03.2021

on numara ALIN

NI1 aracılığıyla, 01.08.2020

Ürün güzel

Diğer yorumlara aldanmayın 60₺’lik üründen 300₺ performansı bekleyen zihniyete sahipler. Ürün parasını kuruşu kuruşuna hakediyor. Klavye çok kibar, mouse ele oturuyor ve çok sessiz.

NI1 aracılığıyla, 01.09.2020

2.gün cortladı

Ürün sağlam ve sıkıntısız geldi ilk gün normaldi ama 2.gün klavye tuşları takılı kalmadığı halde bilgisayarda son basılan harf takılı kalıyor ve herhangi bir tuşa basmadan durmuyor ve yazı yazarken 2 3 defa aynı harften ekliyor. Ürün alt jilatin dahil olmak üzere hepsini söktüm iade kabul edilirmi ? Edilmeyecekse Çöpe atacağım!

İnce Hesap aracılığıyla

hem fiyatı uygun hem de klavye ve mouse rahat gerçekten. ben bu kadar ucuza ikisini birden alabileceğimi hiç düşünmüyordum.

İnce Hesap aracılığıyla

bu fiyata bu ürün bence cok cok iyi ofis için 2 adat aldım bence çok iyi. 1 puan kısıcam oda bi ürünümde sağ köşe havada kalıyordu onun için altına ufak kağıtla band yaptım geri kalan herşeyi cok iyi

Amazzon aracılığıyla

Gayet güzel

Tasarımı gayet güzel ve şık.

Trendyol aracılığıyla, 22.05.2019

Fena değil Klavye ve farenin ergonomik olarak kullanımı rahat ve kısmen az sesliler. Klavyede hızlı kullanımda harf kaçırabiliyor. Tek negatif yanı bu benim gördüğüm. Fiyatına göre ihtiyaca yönelik olarak alınabilir bir ürün.

NI1 aracılığıyla, 09.12.2019

Klavye fiyatına göre harika ve gerçekten sessiz

Bu fiyata hem klavye hem mouse almak gerçekten çok iyi. Ürünler kaliteli çok memnunuz

Frisby FK-158QU USB Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FK-158QU USB Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele