Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse Yorumları

Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.09.2013

fiyatına göre süper

daha önce başka bir siteden a4 ün bunun 2 katı fiyatına başka bir ürün almıştım: kablosu çok kısaydı ve her zeminde çalışmıyordu kafayı yiyordu resmen Ama Frisby on numara çıktı her zeminde çalışıyor, kablo uzunluğu normal olması gerektiği gibi, fare alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Çok iyi mause

Arkadaşlar mause çok çok iyi daha önceki kullandığımı koltukta kullanamıyordum. Bunu hemen her yüzeyde başarı ile kullanabiliyorum hem uygun fiyatlı hem de güzel.

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışlı

Parmaklarınız terlediğinde üstünden kayıp gitmiyor. Gayet güzel bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla

idare eder

sağ tuş arada bir kendi kendine basıyor sol tuşta arada bir çift tıklamadığım halde çift tıklıyor pek sorun edilcek şeyler değil ama benim gibi takıntılıysanız bunlar biraz gıcık gelebilir tabi hepsinde bu sorun olmuycakdır benim şansıma böyle geldi diğer açılardan memnunum fiyatına göre güzel.

Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frısby FM-710K Siyah Usb Optik Mouse yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele