Frisby FK-142QU Klavye Yorumları

Frisby FK-142QU Klavye Yorumları

16 YORUM
12 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Frisby FK-142QU Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

fiyatına göre kalitesi var işini görüyor. çok kaliteli bir şey beklemeyin. tuşları sert uzun kullanımda parmak ağrısı yapabilir. 50-80 tl ye alınabilecek klavye üstünü vermeyin

Trendyol aracılığıyla, 20.03.2021

(Ürünü satın aldı)

fiyat pwrformans çok iyi

İnce Hesap aracılığıyla, 03.05.2021

F/P KLAVYELER ARASINDA YERİNİ ALIR. 40 LİRALIK FİYATI İLE USB OLMASI PORTABLE OLMASINI SAĞLIYOR HER YERDE KULLANILABİLİR. FİYATINA GÖRE ERGONOMİK BİR TASARIMI VAR KISAYOL TUŞLARI BAŞARILI. F/P ÜRÜNÜ

İnce Hesap aracılığıyla, 12.05.2021

Klavyenin malzeme kalitesi muazzam! Ben günlük işlerde kullanmak için aldım ama bu kadar kaliteli olacağını tahmin etmiyordum. Kısayol tuşları da çok işime yarıyor tavsiye ederim bu kulaklık gerçekten harika

İnce Hesap aracılığıyla

Fiyat performans klavye kaçırmayın

Bu fiyat segmentinde birçok marka var ama ben yerli marka olduğu için Frisby aldım. USB klavye olduğu için hem laptop hem de masaüstü cihazda kullanabilirsiniz ben laptop ile kullanıyorum. Tak-Çalıştır özelliği de var bu fiyata satılan klavyelerde olmayan özellikleri var. Hem su dökülmelerine karşı dayanıklı hem de multimedya tuşları çok fazla klavyeden birçok işlemi yapabiliyorsunuz. Kargo ücretsiz olmasına rağmen ekspres kargo ile 1 günde geldi.

İnce Hesap aracılığıyla

Uygun Fiyat

Klavye tuşları yüksek, ilk etapta biraz sert hissettiriyor ama bir süre sonra alıştım. Bu fiyata daha uygun klavye de bulamazsınız benden söylemesi.

İnce Hesap aracılığıyla

frisby bildiğim bi marka olduğu için ilk aklıma gelen seçeneklerden birisiydi. fiyatının da bu kadar ucuz olduğunu görünce de vazgeçmedim. yanında mouse da geliyor hem. tam aradığım gibi bişeydi.

İnce Hesap aracılığıyla

hafif ve taşıması rahat bi klavye. notebook için aldım. üzerindeki multimedya tuşları notebookun fn tuşlarının yerine de geçtiği için iyi oldu.

İnce Hesap aracılığıyla

fiyatı ucuz olduğu için aldım ben klavyeyi. işimi görüyor zaten öyle profesyönel kullanım amaçlı bilgisayar kullanan birisi olmadığım için ben memnun kaldım.

İnce Hesap aracılığıyla

20 liralık klavyeyi alırken çok da şey beklememek lazım. bunu bilerek alın derim ben.

İnce Hesap aracılığıyla

F/P ALINIR TAVSİYE

Kardeşimin klavyesi bozulduktan sonra ufak bir araştırma sonucu fiyat performans odaklı bu ürünü bulduk ve sipariş verdik. Fiyatına göre malzeme kalitesi ortalama seviyelerde, ne iyi ne kötü diyebilirim. Tuşları ilk başta biraz sert hissettiriyor fakat alıştıktan sonra sorunsuz ve hissiyatı iyi. Günlük işleriniz için kullanıma gayet uygun diyebilirim, bu fiyata bu ürün bu piyasa şartlarında son derece tatminkar.

Trendyol aracılığıyla, 08.10.2020

Fiyatına göre başarılı

HepsiB. aracılığıyla

İyi sorun yok

İyi sorun yok

HepsiB. aracılığıyla

Yazı işleri ile uğraşmıyorsanız İş görüyor.

2015 Yılında almıştım yorum atmamışım :D Klavye tuşları oldukça dışa doğru ve yüksek Tuşlara basınca vakum gibi içine gömülen türden yani. Yazı yazmak için önermem sağlamlık konusunda 10/5.5 ancak alır sanırım 2016 ya tam girmeden arızalandı, su'mu döküldü bozuldu, tam hatırlayamadım Bildiğim tekşey 2016 da yeni bir klaveye aldıgım :D 1 yıl bozulmadan kullana bilirsiniz ancak Yazı yazmak için Pek uygun değil .

HepsiB. aracılığıyla, 01.03.2018

Beş Yıldız

İYİ

HepsiB. aracılığıyla

vasat

iş görür fakat çok kaliteli bir şey değil basit duruyor tuşları da biraz sert parmaklarımı geri itiyor

Frisby FK-142QU Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FK-142QU Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele