Beko BKS 1330 Elektrikli Süpürge

Beko BKS 1330 Elektrikli Süpürge Yorumları

7 yorum
52 kişi 
43 kişi 
32 kişi 

 • kullanışlı
  pratik yer kaplamayan çekim gücü harika almak isteyenlere tavsiye ederim hepsi burada personeline hızlı gönderim için teşekkürler
 • Etkili
  Merhaba, Ürün kısa bir sürede elime geçti. Kedilerimizin tüğlerini bile halıdan kolaylıkla çekiyor olması bizi sevindirdi.
 • küçük ve pratik
  kullanımı kolay,hafif ve çekişi güçlü.sesi biraz fazla olsa da rahatsız etmiyor.
 • küçük ve güzel.
  parasına göre gayet güzel bir alet.hem küçük hemde cüssesine göre çekişi güzel.
 • kibar, biraz küçük, güzel bir ürün...
  kibar, biraz küçük, güzel bir ürün.ürün küçük olunca haliyle torbası küçük. çekim kuvveti de 1800w olduğu için, 2200w lık süpürgelere göre biraz düşük. ama bu fiyatlara alınabilecek bir ürün.
 • güzel bir ürün
  bir günde teslim edildi ürün sınıfının arasındakilere kıyasla gayet iyi sorunsuz bir şekilde çalışıyor ufak oluşu da avantaj yer kaplamıyor teşekkürler.
 • Küçük ve etkili..
  Bu süpürgeyi almadan önce fiyat olarak 7-8 kat pahalı 62-63 db lik makineleri almayı düşünüyordum fakat halının üzerinde o seslerin çok daha üst seviyelerine çıktıklarını ancak süpürme işlemi yapmadan çalıştırıldığında sessiz olduklarını anladığımda fikrim değişti ve bu makineyi aldım. Evim küçük olduğu ve yer sorunum olduğu için makineyi görür görmez bir sempati duydum ve aldığımda da çekişinin oldukça iyi olduğunu fark ettim. Başta boyut olmak üzere bir çok olumlu özelliğinin yanında tek olumsuz özelliği toz torbasının biraz küçük olması ama çok da önemli bir sorun değil. Tekrar elektrikli süpürge alsam düşünmeden bu makineyi alacağımı söyleyebilirim.
Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!