LG VC3320NNTR Elektrikli Süpürge

LG VC3320NNTR Elektrikli Süpürge Yorumları

6 yorum
54 kişi 
41 kişi 
31 kişi 

 • Çok başarılı
  Çekim gücü çok iyi tavsiye edilir.
 • beğendik
  ürünün çekişi beklediğimden daha iyi geldi. diğer markalarda aynı çekiş gücü hem yok hem de daha pahalı. ürünün teknik özelliklerinde yazılanlar hakkaten doğruymuş. ev için mükemmel bence. eksik tarafı olarak da güç ayarlama düğmesi yok. onun yerine boruda bir düğme var havanın dışarı çıkmasına izin veren. tavsiye ederim. biz çok memnun kaldık.
 • güzel
  urun fiyatina gore guzel bir urun emis gucu istenen derece özellik olarak ne yazilmissa guvenerek alabilirsiniz. BU ARADA HEPSİ BURADA AİLRSİNE TSKLR KALİTE GUVEN HEPSİ BURADA
 • süper bir urun
  aynı süpürgeden o kadar çok memnun kaldım ki kızıma ve oğlumada birer tene aldım gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
 • iyi gibi
  performansi güzel yanlız kulp kısmını ben mi tam takamiyorum anlamadım ama bir kaç kez taşırken yerinden çıktı.bunun dışında bi kusuru yok. toz torbasız olması Özel tercihimdi iki de bir torbami alacam diye düşünmüştüm. iyi yapmışim.sulu çalışan cihazlarda temizliği zor. bu güzel.
 • başarılı
  ürünü bir haftadır kullanıyorum. emiş gücü yeterli seviyede, filtrasyon başarılı fakat tasarım olarak temizlerken sıkıntı olabiliyor. ses seviyesi performansına göre son derece iyi. kısacası fiyat performans olarak alınabilecek bir ürün. iki gu. içerisinde gönderildi. hepsiburadaya teşekkürler.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!