HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set Yorumları

HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set

(11 yorum)

11 Yorum

5
7 yorum
4
2 yorum
1
2 yorum

yorumları filtrele:

 • NI1 aracılığıyla, 08.08.2018
  İngilizce olduğunu fark etmemiştim.

  Mağaza il2e iletişime geçmedim

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  fiyatına göre malzeme kalitesi çok iyi. İngilizce Q olduğunu fark etmeden aldım. Dikkatli olmakta fayda var. Multimedia amaçlı aldığım için çok problem olmadı ingilizce olması.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Bir Yıldız

  ürün son deece kalesiz. ekli, bantı sorunu yaşanıyor. yukarıya ürün son derece kalitesiz. sürekli bağlantı sorunu yaşanıyor. iade etmek istiyorum yazdım ama sadece görünen kısım çıktı ALMAYIN

 • HepsiB. aracılığıyla
  Süper Ürün

  süper hızlı kargo.. ürün HP daha ne olsun.. fiyat bu dövüz dalgalanmasında varsa daha ucuzu hiç durmayın.. teşekkürler.

 • NI1 aracılığıyla
  Güzel ürün

  Ürün tam olarak anlatıldığı gibi, işim gereği ingilizce layout daha çok işime yaradığı için tercih ettim. Klavyesi gayet güzel, fiyat performans açısından güzel ve kaliteli bir ürün. Ofiste kablo çokluğu problemine karşı güzel bir çözüm. Tavsite ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.12.2018
  Yoklukta idare eder

  Ucuz görünen bir ürün. Tuşları sert.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Kargo biraz gec geldi ama urun cok kullanisli

 • HepsiB. aracılığıyla
  Türkçe karakter

  Ürün malzeme kalitesi olarak çok iyi olmakla beraber maalesef üstünde Türkçe karakterler bulunmuyor. Benim gibi bakmadan yazanlar için sorun olmaz ama bakarak yazanlar dikkat etsinler. Mouse çok şık. Ayrıca Mouse ve Klavyenin girişi tek. Laptop kullanıcıları için usb girişinden tasarruf demek bu da. Klavye çok hafif ve yazımı çok rahat. Kenar tuşları çok pratik. Mouse ise ele oturuyor ve ergonomik.

 • HepsiB. aracılığıyla, 09.06.2016
  Başarılı

  Bence gayet başarılı. Tuşlar ne sert ne çok yumuşak. Mouse da sağ klik tuşunu sık kullananlar için klavyede bunun için kısa yol tuşu da mevcut.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Güzel Bir set

  Enter tuşu resimdeki gibi küçük değil tam benim istediğim kare enter tuşlu bu büyük bir avntaj benim için shift tuşu ile karışabiliyor çünkü fiyatı da oldukça uygun

 • HepsiB. aracılığıyla
  kullanışlı ürün

  klavye biraz hafif ve basit gibi duruyor ama fiyatına göre gayet kullanışlı ..

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat