HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set Yorumları

HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set Yorumları

11 YORUM
7 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

NI1 aracılığıyla, 08.08.2018

İngilizce olduğunu fark etmemiştim.

Mağaza il2e iletişime geçmedim

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

fiyatına göre malzeme kalitesi çok iyi. İngilizce Q olduğunu fark etmeden aldım. Dikkatli olmakta fayda var. Multimedia amaçlı aldığım için çok problem olmadı ingilizce olması.

HepsiB. aracılığıyla

Bir Yıldız

ürün son deece kalesiz. ekli, bantı sorunu yaşanıyor. yukarıya ürün son derece kalitesiz. sürekli bağlantı sorunu yaşanıyor. iade etmek istiyorum yazdım ama sadece görünen kısım çıktı ALMAYIN

HepsiB. aracılığıyla

Süper Ürün

süper hızlı kargo.. ürün HP daha ne olsun.. fiyat bu dövüz dalgalanmasında varsa daha ucuzu hiç durmayın.. teşekkürler.

NI1 aracılığıyla

Güzel ürün

Ürün tam olarak anlatıldığı gibi, işim gereği ingilizce layout daha çok işime yaradığı için tercih ettim. Klavyesi gayet güzel, fiyat performans açısından güzel ve kaliteli bir ürün. Ofiste kablo çokluğu problemine karşı güzel bir çözüm. Tavsite ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 01.12.2018

Yoklukta idare eder

Ucuz görünen bir ürün. Tuşları sert.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Kargo biraz gec geldi ama urun cok kullanisli

HepsiB. aracılığıyla

Türkçe karakter

Ürün malzeme kalitesi olarak çok iyi olmakla beraber maalesef üstünde Türkçe karakterler bulunmuyor. Benim gibi bakmadan yazanlar için sorun olmaz ama bakarak yazanlar dikkat etsinler. Mouse çok şık. Ayrıca Mouse ve Klavyenin girişi tek. Laptop kullanıcıları için usb girişinden tasarruf demek bu da. Klavye çok hafif ve yazımı çok rahat. Kenar tuşları çok pratik. Mouse ise ele oturuyor ve ergonomik.

HepsiB. aracılığıyla, 09.06.2016

Başarılı

Bence gayet başarılı. Tuşlar ne sert ne çok yumuşak. Mouse da sağ klik tuşunu sık kullananlar için klavyede bunun için kısa yol tuşu da mevcut.

HepsiB. aracılığıyla

Güzel Bir set

Enter tuşu resimdeki gibi küçük değil tam benim istediğim kare enter tuşlu bu büyük bir avntaj benim için shift tuşu ile karışabiliyor çünkü fiyatı da oldukça uygun

HepsiB. aracılığıyla

kullanışlı ürün

klavye biraz hafif ve basit gibi duruyor ama fiyatına göre gayet kullanışlı ..

HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. HP LV290AA Siyah Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele