Bloody B640 Siyah Klavye

Bloody B640 Siyah Klavye Yorumları

8 yorum
54 kişi 
44 kişi 

 • fiyatı yüksek biraz fakat ben tereddüte düşmeden alabildiğim için en azından ödediğim paranın hakkını alabildiğime inanıyorum. tuşlarda optik algılayıcı bulunması diğer klavyelerden ayıran bir özelliği. klavyeyi her geçen gün kullanmaya devam ettikçe şaşırtıyor beni.
 • rahat bir gaming arıyorsanız ideal
  sürekli yaşadığım bilek ağrısına son verdi artık klavye. tasarımı çok güzel olmuş bence wasd tuşlarının konumu itibariyle gelen bilek desteğinin. mekanik özelliği oldukça rahat ve tepki süresi de istediğim gibi. verdiğiniz paranın hakkını alıyorsunuz bloody ile.
 • rahat ve şık
  ışıklandırması benim çok hoşuma gitti herşeyden önce. tuş takımı olarak da rahat bir yazım imkanı sunuyor bence. ben çok memnun kaldım klavyeden tavsiye ederim.
 • kibar kesinlikle bir gaming için
  tasarım itibariyle hem kibar hem de rahat birşeyler arıyorsanız bi bakın derim ben. şu bilek koyma olayı gerçekten çok iyi olmuş. özellikle cod tarzı oyunlarda beni bilek ağrısından kurtardı. güzel bir mekaniğe sahip ve şık duruyor klavye ayrıca.
 • Klavye güzel ama biraz ağır geldi bana.
 • Malzeme kalitesi çok iyi ve bazı detaylar varki klavyede (wasd tuşlarındaki kaplama gibi) kullanımı çok daha eğlenceli hale getirmiş.Tasarımı,kalitesi,kullanım hissi falan oyunda büyük etki yaptı valla daha çok kill alıyoruum ya klavyeden oldu yada piskolojik:D
 • Önceleikle hızlı kargonuz için çok teşekkür ederim 2 güne elimde oldu ürün ve ilk izlenimler kesinlikle süper herşeryiyle çok beğendim


 • Bloody markasına göre harika bir klavye diyebilirdim ama blooody de a4 tech in bi markası ama kimse bilmiyo sanırım... Ben açıkçası etkilendim paraya kıyıp steelseris felan almaya hiç gerek yok bence
 • sürekli yaşadığım bilek ağrısına son verdi artık klavye. tasarımı çok güzel olmuş bence wasd tuşlarının konumu itibariyle gelen bilek desteğinin. mekanik özelliği oldukça rahat ve tepki süresi de istediğim gibi. verdiğiniz paranın hakkını alıyorsunuz bloody ile.
 • tasarım itibariyle hem kibar hem de rahat birşeyler arıyorsanız bi bakın derim ben. şu bilek koyma olayı gerçekten çok iyi olmuş. özellikle cod tarzı oyunlarda beni bilek ağrısından kurtardı. güzel bir mekaniğe sahip ve şık duruyor klavye ayrıca.
 • Öncelikle kasayı beklediğim için şuan kullanamadım ama tuşları denedin space tuşu biraz sesli onu gördüm altına küçük lastikler takılıyor.Bu sesi biraz olsun absorte ediyor o iyi düşünülmüş bence onun dışında WASD kabartmalı tuşların kullanırken elin yapış yapış oluyor ben normalleriyle değiştirdim onun dışında bilek desteğini çok beğendim.Ben fps tarzı oynıcağımdan çok lazım olucak benim için,kısacası alınmasını tavsiye ederim.F/P bir ürün.
 • ışıklandırması benim çok hoşuma gitti herşeyden önce. tuş takımı olarak da rahat bir yazım imkanı sunuyor bence. ben çok memnun kaldım klavyeden tavsiye ederim.
 • Güzel bir ürün
  klavye güzel beğenerek aldım zaten. biraz kullandıktan sonra yorum yapmak istedim. tuşların hissiyatı güzel. ışıklandırma da güzel olmuş. klavyenin LEDleri gözü yormuyor bu yüzden güzel. ağırlığı fena değil bir oyuncu klavyesine göre. açıkçası bu ürün özelliklerine göre fiyatı biraz yüksek geldi. onun dışında gayet güzel bir ürün.
 • aydınlatması, mekanik oluşu, üzerinde usb ve kulaklık girişi barındırması, özelleştirilebilir profil ayarı ve soft tuş hissiyatıyla bir oyuncunun bütün işini görür.

Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!