LogiLink ID0120 Klavye Yorumları

LogiLink ID0120 Klavye Yorumları

9 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

LogiLink ID0120 Klavye yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışlı

Kablosuz algılaması konusunda sıkıntı yaşamadım. Açma-Kapama özelliği konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Pil tasarrufu sağlamak için bir süre sonra kendisini kapatıyor. Fakat herhangi bir tuşa dokunduğunuz anda, açılıyor ve aynı anda da bastığınız tuşu ekrana aktarıyor. Yani gayet iyi. Ürün bana göre sadece bir noktada başarısız, o da tüm aynı kategorideki ürünlerde var sanırım; bu ürünün asıl amacı nümerik tuşları olmayan dizüstü bilgisayarlarda kullanılmasıdır. Fakat tuş takımı daha çok masaüstü klavyelerindeki gibi biraz büyük ve hantal. Hani dizüstü tuşları hem alçak ve hem de çok yumuşak olur, bu ise yumuşak olmasına karşın yüksek tuş takımına sahip ve biraz da sesli. Yani daha eroıomik olabilirdi. Geneli itibariyle amacına hizmet ediyor ve alınabilir bir ürün.

NI1 aracılığıyla, 12.01.2014

iyi

işe yarar bi ürün teskrler

NI1 aracılığıyla

Sorunsuz Teslimat

evet ürün gayet iyi

NI1 aracılığıyla, 06.01.2015

işlevi açısından iyi, ultrabook la kullanmak için aldım daha zarif formda olacağını umuyordum makinemin tuş seviyesinden yaklaşık 1 cm kadar daha kalın.

NI1 aracılığıyla

Teşekkürler

Ürün güzel fakat usb için bir yer yapımışolsa daha iyi olurdu.

NI1 aracılığıyla, 04.05.2018

Başarılı

Ergonomik, iş görür. Plastiği daha kaliteli olabilir sadece. Ama piyasada daha iyisi zaten yok. Aynı gün kargolandı, hızlı sorunsuz gönderi.

HepsiB. aracılığıyla, 10.05.2017

Dört Yıldız

üründe sıkıntı yok sağlam çalışoyor

HepsiB. aracılığıyla

LogiLink ID0120 18

ürün çok güzel kargo süresi uzun yazıyor ama daha kısa zamanda elimde oldu

HepsiB. aracılığıyla

Kullanışsız, teknik olarak sorunlu

Üründe şöyle bir sıkıntı var. Numerik' in çalışması için NumLock' a basmanız gerekiyor. Bu durumda Notebook'ta da NumLock active oluyor. Notebook' tan Num Lock' u kapatınca üründe de NumLock kapandığı için işlem yapmıyor. Dolayısıyla kullanmak için her seferinde açıp kapamak lazım ki bu durum hiç efektif değil. Dolayısıyla ürün hiç kullanışlı değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

LogiLink ID0120 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. LogiLink ID0120 Klavye yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele