Trilogic KBW424 Kablosuz Klavye Mouse Set Yorumları

Trilogic KBW424 Kablosuz Klavye Mouse Set Yorumları

4 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Trilogic KBW424 Kablosuz Klavye Mouse Set yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 04.01.2015

GENELLİKLE GÜZEL

Ürün güzel geliş süresi 4-5 gün civarında elime ulaştı kutuyu açtım usb bağlantı soketini bulamadım kaybolmasın diye farenin altına takmışlar sizde oradan alabilirsiniz. Genel olarak güzel klavyesi var tuşları yumuşak ve sessiz ama gösterge ışıkları yanmıyor alacaklara dikkatli olmalarını söylerim ama tavsiye edilir bu fiyata bu ürün iyi.

HepsiB. aracılığıyla, 04.08.2015

klavye çok sağlamlık hissi vermiyor.

fare mükemmel fakat aynı şeyi klavye için söyleyemem.klavye çok sağlamlık hissi vermiyor. kalitesiz bir görüntüsü var ayrıca bazen tuşlar algılamıyor. tuşlar yeterince geniş değil aynı anda ben iki tuşa basıyorum. şarj konusunda diyecek hiç bir şey yok

HepsiB. aracılığıyla, 04.11.2016

Güzel ürün

üründen 5 adet ofşisim için almıştım güzel ürün memnunum...

HepsiB. aracılığıyla

fiyatina gore is gorur

gelen ururun numlock capslock isiklari calismiyor tuslar biraz sert olsada fiyatina gore is gorur

Trilogic KBW424 Kablosuz Klavye Mouse Set kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trilogic KBW424 Kablosuz Klavye Mouse Set yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele