Sony Xperia T3 Beyaz Yorumları

Sony Xperia T3 Beyaz Yorumları

5 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Sony Xperia T3 Beyaz yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Bir Yıldız

sony cep telefonunda kendi dalından çığır açmış durumda ama negatif yönde çoğu kimse 8 gb hafıza sorununu sd card ile çözeceğini sanıyor, yok öyle bir şey sony telefonlarında yok en azından, sd card a hiç bir şey yükleyemiyorsunuz resim ve müzik bile kabul etmiyor sony bu piyasayı canlandırmanın yolunu bulmuş, kısıtlı hafızalı telefon çıkar güncellemelerle telefon şişsin dört ay sonra aynı kişiye yenisini pazarla almış olduğum telefonu kırmak istiyorum o derece elbette tavsiye etmiyorum hem de kesinlikle zatalileri bir zahmet tv yapsın hoş onu da kendilerinden daha iyi yapanlar var iyisim istirahate çekilsinler sony out sun bizimle değilsıın .

HepsiB. aracılığıyla

İNCE ORTA BOY PHAPLET ARAYANLAR.

ekran,batarya, kitkat işletim sistemi, incelik, estetik, her şey çok iyi sadece işlemcisi biraz daha güçlü olabilirdi. ram de enazından 1.5 gb olsaydı mükemmel olurdu. hepsiburada avantajıyla orta boy ince tablet telefon arayanlar değerlendirebilirler.

HepsiB. aracılığıyla, 04.05.2015

süper bi cihaz

ince,sade,estetik,güç,ses olarak mükemmel vodafone kampanyasından aldım.tavsiye olunur.

HepsiB. aracılığıyla, 08.08.2015

güzel

ince tasarımı büyüklüğü rengi ile orta sınıf telefonların belkide en iyisi en büyük handikapı sadece 8gb hafızası olması 32 gb ye kadar sd kart desteği var

HepsiB. aracılığıyla, 09.07.2015

normal bir telefon.

İnce olduğu için ısınma problemi var bu fiyata alınacak bir telefon olduğunu düşünmüyorum..En büyük artısı ekran büyüklüğü bence..Bu fiyata daha iyisi alınabilir..

Sony Xperia T3 Beyaz kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sony Xperia T3 Beyaz yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele