Shoosha 592 ml Organik Koruyucu Pişik Kremi Yorumları

Shoosha 592 ml Organik Koruyucu Pişik Kremi Yorumları

4 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Shoosha 592 ml Organik Koruyucu Pişik Kremi yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

Trendyol aracılığıyla, 04.11.2019

(Ürünü satın aldı)

Birkaç seferlik kullanım sonrası üründen memnun olduğumu ve kokusunun çok hoş olduğunu söyleyebilirim.

Trendyol aracılığıyla, 27.02.2020

(Ürünü satın aldı)

Temiz içerikli bir ürün. Kullanıp bakacağız

Trendyol aracılığıyla, 19.05.2020

(Ürünü satın aldı)

Yenidoğandan itibaren gözü kapalı kullandığım bir ürün. Küçücük olması sizi yanıltmasın biz iki ay kullandık, ikinciyi sipariş ettim. Ürünün yenilebilir olması doğal içeriği saf temiz kokusu ile bebeğime gönül rahatlığı ile kullandım. Bunun yağ versiyonu da var onu da severek kullanıyorum. Kullandığım tek bebebek kozmetik markasısısın soosha 🙏🏻

Trendyol aracılığıyla, 01.04.2021

(Ürünü satın aldı)

Bence vasat kremlerden tek farkı temiz içerikli olması, onun dışında malesef asla işe yaramadı, pişiği geçirmedi. Pişik sorunumuz başka kremle geçtikten sonra bitsin diye bunu kullandığımda da asla pişiği önlemediğini de üzülerek öğrenmiş oldum. Üstelik kavanozunu neyin üstüne koyduysam yağlandı anlamadığım şekilde altı çatlak görünmese de birleşim yerlerinden ürünü sızdırıyor.

Shoosha 592 ml Organik Koruyucu Pişik Kremi kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Shoosha 592 ml Organik Koruyucu Pişik Kremi yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele