Arçelik 6354 I Bulaşık Makinesi

Arçelik 6354 I Bulaşık Makinesi Yorumları

4 yorum
51 kişi 
31 kişi 
12 kişi 

 • Çok kötü bir makine bu kadar kötü bir makineye rastlamadim 50 yildir ilk defa berbat bir urun denk geldi hele servis makinedende kötü acemi bir tekniker gondermiş sökedeki servus birde ukela arçelik6354I sakın almayin.
 • 2 yıldır kullanıcıyım Perfonmansı cidden cok kötü durulama suyu bılanık en önemliside zehirlemez sirke kullnmasam bulaşıkları kullanamam makina bittikten sonra extradan sade durulama yapıncada kurutma yapmıyor bulasıkları temiz cıkarmıyo hemde en kıyak bulaşık deterjanları kullnmak ne fayda ..
 • Ses DB
  Ürün beklenenin çok altında. Almadan tekrar tekrar düşünün desibel yazılan gibi 48 değil 65-70 arasına çıkıyor. Mutfaktan yatak odasına ses geliyor.
 • HARİKA BİR MAKİNA
  Afaki yorum yapılmış , makineyi aldım kullanıyorum. Mükemmel temizlik , sesi normalin altında, kurutmasi gayet iyi. Bu makinanın bir tık iyisindekj özellik filtrenin kendini temizlemesi ve iyon göndererek kokuyu baskilamasidir. Bu makinada ise üç ayda bir filtreyi elimizle musluğa tutarak temizlememiz gerekiyor olay bu. Almadan önce diğer Alman markalarini bizzat yerinde inceledim. Bu daha sağlamdı , diğerleri oyuncak gibi işçiliği iyi görünmüyordu. Fonksiyonları gayet güzel ve şık. Servis olayı on numara. Gelip iyiden iyiye anlattılar. Diğer markaların saç kalınlığı çok inceydi. Arçelik hakkını vermiş , işçiliği gayet güzel olmuş. Tam Dolu makinayı yarım yükle denenedim gıcır gıcır yıkamış daha ne isteyeyim.
 • Eksi ve artıları var.
  Son iki yıl içinde kendim ve ailemden dört farklı marka makine kullandım. Bu da başarısız ürünler arasında. Kurutma performansı iyi değil. Ekstra kurutma seçeneği de yok. Servis, normal daha iyi kurutma için parlatıcı kullanın diyor. Benim gibi parlatıcı kullanımını sağlıklı bulmuyor ve bulaşıklar kuru olsun istiyor iseniz, bu gruba ait marka ve benzer modellerini tercih etmeyin. Yıkama performansına diyecek sözüm yok gayet iyi. Programları fonksiyonel diyemem. Ekstra kurutma, durulama gibi ek programlarda olmalı idi. Program süreleri belirtilenden çok uzun sürüyor. 30dk olması gereken hızlı program bir saat ve kurutmasız. 58 dk programı 1.35 Otomatik program az kirli bulaşıkda bile 3.50nin üzerinde. Diğer program performansları da çok farklı değil. Tabi servis ona da normaldir deyip geçiyor. Servis sıvı deterjan kullanımını önerdi tablet erimiyor diyerek. Ve nerede şu markayı kullanın gerisi bozuyor karışmayız demeye getirdi. Fakat biz tablet deterjan kullandık bir sıkıntı yaşamadık. Makinenin içi çelik pervaneler plastik. Üstü galiba gerçek inox öyle bir iz görmedim. Fakat elin değdiği düğmelerin plastik olduğunu unutmamalı. Kapağa bir temas olmuyor zaten. Gerisi görüntü. Sepet derinliği ve kullanım ergonomisi iyi. Servis yıkamadan sonra kendini kapatmaz demişti. Ama kapatıyor. Not olarak, ürünü tercih etmemizde markanın ve servis destek seçeneklerinin de etkisi oldu. Yabancı menşeili bir ürün kullanırken pahalı tamirat masraflarından çekmiştik. Sonuç olarak birbirine benzer ürünler ve ürün gruplarında yakın sonuçlar olacağını göz önünde bulundurmak lazım. Umarım faydası olur.


 • Özellikler

 • Enerji SınıfıA+
 • Program Sayısı5 Program
 • RenkInox
 • Ürün TipiSolo
 • Yıkama Kapasitesi13 Kişilik