Jabra Stone2 Bluetooth Kulaklık Yorumları

Jabra Stone2 Bluetooth Kulaklık Yorumları

8 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Jabra Stone2 Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Diyecek bişey yok

Bu fiyata kaçırılmayacak ürün öyle değil mi sizce de

HepsiB. aracılığıyla

Jabra STONE 2 Bluetooth Kulaklık

Jabra STONE 2 Bluetooth Kulaklık çok güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla, 10.08.2011

ellerini kullanmadan size hizmet eden mucize

ben aldım kullanıyorum.özellikle mesleği geregi dokunmadan telefonu açma ve kapama süper bir icat.özellikle cerrahlara tavsiye ediyorumtek dez avantajı müzik dinleyememek...oda olur inşallah

HepsiB. aracılığıyla

tavsiye ederim

kullanışlı cihaz ben iphone 4 ile kullanıyorum müzikte dinleyebiliyorum cihaz A2dp yi destekliyor. bluetooth kulaklıkla müzik dinleyebilmek için telefonun A2DP özelliği olması lazım tşk...

HepsiB. aracılığıyla

yeterli değil

jabra stone 2 deneme fırsatım oldu ürünün ses kalitesi yeterli değil hd se özelliği olmadığı için tiz bir ses veriyor bunun dışında sadece sağ kulağa takılabiliyor. şekil olarak çok zarif fakan sağ ve sol kulaklık kullanımı olsaymış ve hd ses o zaman kaçırılmıyacak bir ürün olurdu.

HepsiB. aracılığıyla

sesimi karşıya net iletemeyen kulaklık

sigortacıyım günde ortalalma 100 dakika tel ile konuşuyorum.Ürünü daha önce 3 adet jabra eskiten birisi olarak aldım ancak ürünü kullandığım ilk 6 konuşmamın dördünde karşı taraf kulaklığı kapat yada çıkar ne dediğini net duyamıyoruz dediler bende servisi aradım sabit telden biz sizi net duyuyoruz diyen bir tek onlar vardı. çok tiz bir ses ve kulağınıza saat koyduğunuzda tiktak benzeri ses çıkmaktaydı.izahatı yaptım bana reset atmamı söylediler ancak sonuç değişmedi ve servise yollayın dediler.1 ay beklemeyi göze alamadığım için iade ettim hepsi buradaya teşekkürler iademi hemen onayladılar ve bende başka bir kulaklık siparişi verdim güvenerek.

HepsiB. aracılığıyla

Ergonomik, Pratik ve Şık

Daha önce pek çok marka/model Bluetooh kulaklık kullandım, en pratik ve en iyi ses kalitesi olanı diyebilirim. Dokunmatik ses seviyesi ayarı , arayanın ismi ile söylemesi, kulaktaki rahatlığı , ilave şarj aparatı ile tüm gün istediğin kadar kullan ve müziği de kablosuz dinlemek mümkün. Fiyatına göre başarılı bir ürün..

HepsiB. aracılığıyla

çok başarılı

hızlı teslim ergonomik tasarım , dez avantajı sık şarj

Jabra Stone2 Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Jabra Stone2 Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele