Frisby FHP-960RW Kırmızı Kulaklık Yorumları

Frisby FHP-960RW Kırmızı Kulaklık Yorumları

12 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Frisby FHP-960RW Kırmızı Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

Fiyatına göre ideal bir ürün. Tek eksiği ses açıp kısma tuşu yok. Bir de uzun kullanımlarda kulağa baskı yapıyor ve ağrıtıyor.

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye ediyorum

Genel anlamda kulaklığı beğendim. Yorumlarda bas çok iyi değil diye yazılmış, ben de beklentisiz olarak aldım ama baslar beni tatmin etti. Şunu da unutmayın lütfen, basların yüksek olup olmaması, müziği dinleyeceğiniz alet ile alakalı bir durum. Bas çıkışları iyi ise, kulaklık bunu yansıtıyor. Son ses müzik dinlerken çok aşırı derecede olmasa da dışarı ses verdiği kısmı doğru. Kulaklığın katlanıp daha az yer kaplaması çok güzel. Uzun süreli müzik dinlemede kulaklık beni sıkmadı. Sanırım bu birazda kafanızın boyutu ile alakalı bir durum. Cep telefonuma bağlıyken, sorunsuz şekilde görüşme de yaptım ve memnun kaldım. Özetle bu ürünü tavsiye ediyorum. Fiyatının üstünde bir performansı var bence. iyi ki bu ürünü almışım.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

tahminimden daha güzel ve kullanışlı

HepsiB. aracılığıyla

Güzel Kulaklık

Ürün yeni elime ulaştı, birkaç haftadır böyle uygun fiyatlı birşey bakıyordum ama elektronik mağazalarda denk gelmek mümkün olmadı, buradan sipariş verdim ertesi gün geldi, bu fiyat için hoş bir tasarımı var, ses yüksekliği iyi telefon için oldukça uygun. Ama yazdıkları gibi yüksek sesde yanınızdakiler duyabiliyor, zaten daha çok evde kapalı mekanda kullanılabilecek birşey, iett ve seyahat sırasında hoş duracağını sanmıyorum, seyahat kulaklığı değil neticede. Çok kaliteli olmasa da normal müzik dinlemede ve sesli mekanlarda, evin yanındaki inşaat sesi muhabbetinde vs. kullanışlı. Ben beğendim, ucuz kulaklık için boşuna gezmeyin dışarda :)

HepsiB. aracılığıyla, 03.03.2017

Çocuk için ideal

Küçük çocuğum için ipad ile kullanması için aldım. Gayet güzel kullanışlı, hafifi ve fiyatı uygun bir ürün.

NI1 aracılığıyla

fena değil

Üründen çok fazla bir şey beklemeyin az buçuk idare eder.Nekadar ekmek o kadar köfte misali. Paketleme iyi değil defalarca açılmış gibi,insan para verince sıfır ürün almak ister.

HepsiB. aracılığıyla, 08.10.2015

Mükemmel

Ses kalitesi çok iyi mikrofon süper bu fiyata 10 numara

HepsiB. aracılığıyla

Çok memnunum

Çok memnun kaldım... Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli. Tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

gerçekten ses harika

sesi bu kadar iyi vereceğini tahmin etmemiştim . süperrrrrr ses ayarı yok . en kötü tarafı bu . o yüzden 2 yıldız verdim. ses ayarı olsa 10 üstünden 10 verirdim

HepsiB. aracılığıyla, 11.10.2015

Harika!

Bu fiyata bu kadar kaliteli bir ürün beklemiyordum! Görüntüsü, ses ve mikrofon kalitesi harika. Ve belki de en önemlisi, kablosu yassı olduğu için çantamda dolanmıyor. Dahice! Tek sıkıntıları: İzolasyon olmadığı için yanındaki insanlar dinlediğin müziği duyabilir. Ayrıca kabloları biraz hassas, bağlantı noktasını elektrik bandıyla sağlamlaştırarak ürünün ömrünü uzatabilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla

iyi

ürünü 8 yaşındaki çocığum için aldım, malzeme kalitesi, kablosunun uzunluğu ve kalın olması güzel. genelde ince kablolar çocuklar tarafından kullanıldığında hasar görebiliyor.tek beğenmediğim yanı biraz kaba. kafa ve kulağı saran bir tasarımdan ziyade çok dışa çıkık bir tasarımı var. ayrıca yüksek sesle dinlendiğinde dışarı ses veriyor.

HepsiB. aracılığıyla

güzel ürün

fiyatına göre gayet güzel ve kullanışlı sesi de kuvvetli

Frisby FHP-960RW Kırmızı Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Frisby FHP-960RW Kırmızı Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele