TP-Link M5360 Mobil Modem

TP-Link M5360 Mobil Modem Yorumları

11 yorum
59 kişi 
31 kişi 
21 kişi 

 • Tp-Link Modem
  Avantajlar : İkisi bir arada.Modem ve powerbank.<br />Dezavantajlar : 5200 ma bazen yetersiz kalıyor.<br />Ürün çok kaliteli.Hem powerbank hem 3g modem çok süper olmuş.Alacak olanlara şiddetle tavsiye ederim. Çekim gücü gayet yeterli. Tasarımı süper. Fiyatı biraz yüksek ama değer.Ekranı çok güzel ve kullanışlı.
 • Tp-Link Süper
  Kaliteli bir modem.Ekranı harika.Powerbank olarak tasarlandığı için kullanım süresi uzun.Fiyat olarak Hepsi Burada gayet uygun satıyor. Alacak olanlara şiddetle tavsiye ederim. Dışarıda telefonunuzun pili azaldığı zaman çok iş görüyor. Ayrıca powerbank taşımanıza gerek kalmıyor.Tp-Link çok güzel tasarlamış.Tebrik ederim.
 • Güzel
  Çok kaliteli güzel bir ürün gayet iyi çekim kuvveti var herkese tavsiye ederim
 • müthiş kesinlikle tavsiye ederim
  daha once vvin modem kullaniyodum onu yine tp linkin wireles routerine takip kablosuz paylastiriyodum ama cok yavas ve kopmalar yasiyordum ama bu urunde muthis bir baglantu stabilitesi var acayip memnun kaldim ve aynı zamanda cok kaliteli malzeme kalitesi 10 numara ve yine cihazin bataryas 5200 mah ister telefonunu sarj et istersen gunlerce modem.olarak kullan hizli gonderi icin hepsi buradaya tesekkur ederim bu kadar prof bir alisveris sitesi daha yok Turkiyede rakipsiz...
 • mükkemmelll....
  ben bu ürünü arabamdaki android teyp icin satın aldım . çok büyük gözüküyordu ama küçücük bir ürün çok tatlı . ekranında yeterince bilgi içeriyor . kurulumu çok basit . şarjı bitmiyor . telefonu hızlı şarj yapıyor . kesinlikle memnun kalıcaksınız tavsiye ederim .
 • Gayet güzel
  Vinn larin yaptigi iş bu cihaz kablosuz yapiyor. Tak çaliştir.
 • Kullanımı kolay
  Ürün ertesi gün elime ulaştı kullanımı çok kolay üzerindeki led ekran çok kullanışlı güzel bir ürün


 • Tek fonksiyon olsaydı
  Wifi ve powerbank ın bir arada olması ürünü çok kalın ve ağır yapmış. Yalnız Wifi veya yalnız powerbank almak daha mantıklı. Bence bir ürünün bir tane fonksiyonu olması daha kullanışlı olmasını sağlıyor.
 • Yaptığın iş için hakkını veriyor, Mükemmel ve Rakipsiz
  Eğer kablosuz olarak 3G yi çoklu paylaşıma açmak ve uzun sürelerde pil şarj derdi ile uğraşmamak için ben en doğru tercih bu dedim ve aldım. Seyahatta dışarda 6-7 saatten fazla durabilirsiniz bu nedenle pili max 5-6 saatlik standart wifi paylaşım cihazların yerine zaten doğal tercih sebebi bu cihaz. İlave Powerbank ağırlğından da kurtulmuş oldum. Boş telefonu şarj ettiğinde ayrıca paylaşım işi için de 7-8 saatlik enerji ayırabiliyor. 10400 lük bank ler gibi ağır da değil. Pilin durumunu görebiliyorsunuz,3G performansını da öğrenebiliyorsunuz. Elektrik gitse notebook pili ile birlikte işinizi de kesintisiz yapmaya devam ederseniz. Micro Usb gibi genel bir şarj kablosu ile şarj edebilirsiniz. Seyahatlerde "yerel data hattı" birde bu cihaz ile anlarınızı anında online paylaşın, arkadaşınız - eşiniz yaklaşık 10 kişi ile ortak kullanın.
 • Süper
  Ürünü buradan aldım ve bir günde elime geçti. Ürünün kullanımı kurulumu çok çok kolay. Data hattını içerisine takıyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz. Ürünün tek eksin yönü taşımak için küçük bir kılıfının olmaması (çizilmemesi için de tabiki).
 • HARİKA BİR ÜRÜN
  BU ÜRÜN VERİLEN PARAYI FAZLASIYLA HAKEDİYOR GERÇEKTEN.KURULUMUYLA DA ÇOK RAHAT BİR ÜRÜN.KARTINIZI TAKAR TAKMAZ KULLANMAYA BAŞLIYORSUNUZ.HIZI BİR HARİKA.EVET FİYATI BİRAZ PAHALI BELKİ AMA FAZLASIYLA HAKEDİYOR....


 • Özellikler

 • Bağlantı Hızı21.6 Mbps
 • Bağlantı TürüMobil