Casper VIA E1c 16GB Gri Yorumları

Casper VIA E1c 16GB Gri Yorumları

10 YORUM
2 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum

Casper VIA E1c 16GB Gri yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 11.06.2017

Ses

Arkadaşlar Ben Ocak 2017 De Aldım Benimde İlk Aldığımda Ses Az Cıkıyordu Kullanıldıkça Hapörler Yavaş Yavaş Açılıyor Ve 1.5 GB RAM Olsaydı Daha İyi Olabilirdi

YorumBudur.com aracılığıyla

Ön kamerası 5 MP, arka kamerası ise 13 Mega Piksel. Cihazın her iki kamerasında da LED flaş varmış.Aslında fiyatını görünce inanamadım.

YorumBudur.com aracılığıyla, 08.07.2017

Casper telefonda bukadar ilerlediğini düşünmüyordum memnunum şimdilik.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

fiyat performans ürünü

HepsiB. aracılığıyla

ideal

telefonun ses ôzelligi negatif fotoğraf çekimi renk seçenekleriyle normal zamlarda kullanílir orta segment telefonlara nazaran alınır yerli mal.

HepsiB. aracılığıyla, 03.02.2017

Beş Yıldız

HARİKA

HepsiB. aracılığıyla, 05.02.2017

Fiyata gore gayet güzel.

En uygun fiyat burada.kargo kısa zamanda ulaştı.almayı düşünenler için 16 GB dahili hafıza olması gayet güzel.fiyatına gore gayet güzel bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla, 11.07.2016

Beş Yıldız

Fiyat özellik dengesi açısında gayet güzel ve kullanışlı bir telefon.özellikle yeni akıllı telefon kullanmaya başlayanlar için fazla para ödemeden sahip olabilecekleri başarılı bir ürün olmuş.

HepsiB. aracılığıyla

fiyatına göre en iyi ürün

fiyatına göre alınacak en güzel telefon çekilen fotoğraflarda renkler orijinal şekilde çıkıyor. siyahlar tam siyah beyazlar tam beyaz satıcı firmaya ve hepsiburadaya teşekkürler

HepsiB. aracılığıyla, 01.10.2017

Sesi çok az çıkıyor

Sesi çok az çıkıyo alırken ona dikkat etmemiştim dışarıda veya hafif sesli ortamda video izlerken önce görüntüye bakıyorum daha sonra kulağıma götürüp sesi dinliyorum artık

Casper VIA E1c 16GB Gri kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Casper VIA E1c 16GB Gri yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele