Sennheiser Momentum 2 On-Ear G Ivory Kulaklık Yorumları

Sennheiser Momentum 2 On-Ear G Ivory Kulaklık Yorumları

5 YORUM
5 adet yıldızlı yorum

Sennheiser Momentum 2 On-Ear G Ivory Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Bekledigim gibi

HepsiB. aracılığıyla, 01.01.2018

Sesler çok dengeli. Ses kalitesi inanılmaz

Sesler çok dengeli. Sennheiser'ın bazı kulaklıkları özellikle bass ağırlıklıdır ancak bu kulaklıkta bütün sesler dengede tutulmuş. Örneğin cx 3.00'da alamadığım bazı tiz, gitar detaylarını bunda çok net şekilde alabildim.Seslerin dengeli olması kulağın uzun süreli kullanımda yorulmaması anlamına geliyor. Bu bassların az veya kötü olduğu anlamına gelmiyor. Hatta şunu diyebilirimki bassları sennheiser'ın bass özelliğiyle bilinen bazı kulaklıklarından daha iyi bass veriyor bana kalırsa. Özellikle davul kicklerinin arka planda hiç dağılmaması dikkatimi fazlasıyla çekti. Sesleri olduğu gibi, net şekilde alabildim. Enstürmantel ve elektro şarkılarda ciddi keyif veriyor ancak metal müzikte diğer ikisi kadar başarılı bulmadım. Kullanımı rahat taşıma çantası kullanışlı. Hafif, kafadan düşmüyor. Malzeme kalitesi kendini belli ediyor.

Media Markt aracılığıyla

Muhteşem.

Avantajlar : kalite<br />Dezavantajlar : fiyat<br />Tam bir Teknoloji harikası. Marka hakkını vermiş.Tüm beklentilerimiz fazlasıyla karşıladı

HepsiB. aracılığıyla

Inanılmaz ses

Bu kulaklıktaki ses performansı çok üstün. Herkese tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

ciddi iyi ses

Ses kalitesi çok iyi. Tahminimden öte

Sennheiser Momentum 2 On-Ear G Ivory Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Sennheiser Momentum 2 On-Ear G Ivory Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele