Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık Yorumları

Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık Yorumları

22 YORUM
14 adet yıldızlı yorum
4 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 03.07.2017

HARİKA MEMNUNUM

Ürün harika dört gündür kullanıyorum çok memnunum. Müzik sesi ve konuşma sesi kalitesi harika. Kesinlikle tavsiye ederim. Hatta ben ikincisinin siparişini verecegim.

HepsiB. aracılığıyla

ğüzel

Fiyatina ğöre cok kaliteli bir ürün tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

Hızlı kargo güzel ürün tavsiye ederim

HepsiB. aracılığıyla

Dört Yıldız

ürünü montaj yaparken,,araç sürerken kullanıyorum.ikisinde de çok pratik.özellikle eller kirli ve ıslakken,malzeme taşıerken mşteri aradıgında çok faydalı oluyor. sadece toplumdan zararlı oldugu vb vb bilgisinden dolayı biraz çekniyorum ve sadece kullanırken kulağıma takıyorum onun harici çıkartıyorum.uzun sure kulakta kalınca ağrı yapıyor. bu modeli almamın sebebi ayrıca kulağa askısının olması,hareket halinde sadece kulak içi tutacağı düşebiliyor. çok sesli ortamlarda karşı taraf az duyulabiliyor.onun harici kopma,kesilme gibi şeyler çok az.müzik değil de kuran dersi dinliyorum video olarak nokia lumia kullanıyorum bu telefonun eksikliklerine rağmen iyi çalısıyor video sesi iyi geliyor. şarjı tüm gün kullanımıma yetiyor.bazen 2.gne kadar kullanıyorum. kılavuzda yazan derin uyku özelliği heralde 1-2 saat kullanmaynca aktif oluyor ve şarjı daha uzun gidiyor. tek eksikliği kulağı ağrıtması. ona da şöyle bir çözüm buldum. kulak tutacağını komple takmıyorum da kulak mememin hemen arka kısmına sıkıştırıyorum.o zaman sıkmıyor. müzik vb gibi kullanımlar için bilmiyorum ama güncel ve profesyonel kullanım için ufak ve diğer özelliklerinden dolayı ideal.

HepsiB. aracılığıyla, 01.04.2017

Güzel....

Ürün elime geçeli 2 gün oldu. Çok hafif ve küçük bir cihaz. Note 4 ve samsung A3 2016 le birlikte kullanıyorum. İkinci telefona bağlantı sağlamak biraz zor oldu ama bağlantı hızı mükemmel. 2. cihaza bağlayabilmek için 1. cihaz bağlantısını yaptıktan sonra cevaplama tuşuna basılı tutarak tekrar dil seçeneklerine gelmeniz gerekiyor. Dil ayarını tekrar yaptıktan sonra 2. telefonu görüp bağlanıyor. Bir kez telefona bağlandıktan sonra bir daha telefonun bluethooth kullanılabilir cihazlar kısmında hiçbir şekilde göremiyorsunuz. (Cihazınız da telefonunuzda bozuk değildir endişelenmeyin) Bu yüzden ilk cihaz kurulumundaki dil seçenekleri menüsüne dönmek gerekiyor. Sadece ilk bağlantı yapılan cihazdan müzik, whats upp aramaları, video vb dinleyebiliyorsunuz. Müzik dinlemek tabiki bu amaca yönelik bir kulaklık kadar iyi değil ama yeterli ve tatminkar. Eğer ingilizce uyarılar sizi rahatsız etmiyorsa bağlantı uyarıları sorunsuz ve yeterince açıklayıcı. Tek problem telefonu kapattığınızda kullanılan uyarı tonu yetersiz bazen kapandığına emin olamıyorsunuz. Alışmak lazım herhalde. Malzeme kalitesini beğenmedim, bence fiyatına göre zayıf bir işçiliği var ama tuşlar sorunsuz çalışıyor. Konuşma konusuna gelirsek; gelen ses net ama volume zayıf. Karşı taraf sizi sorunsuz duyabiliyor. Aşırı gürültülü ortamlarda bulunmadım ama hafif rüzgarda dışarıda konuşma sorunsuzdu. Yedek kulaklık silikonu çıkmıyor maalesef ama kulaklık silikonu rahat değil ve birkaç saat sonra acıtmaya başlıyor. Ama bu durum değişken olabilir. Telefonun üzerinde olan en büyük boymuş bana uygun bir seçim değil. Diğer yandan bu tür bir kulak silikonuyla cihazın düşme riski çok az.

HepsiB. aracılığıyla

konuşma süresi uzunluğu süper

Piyasasa konuşma süresi en uzun bluetooth kulaklıklardan birisi. Kullanalı 4 gün oldu, açıldığında 8 saat süremin halen kaldığını söylüyor. 2 cihaza birden rahat bağlanıyor. Kulağa oturması ve hafifliği de gayet başarılı. Çok memnunum.

HepsiB. aracılığıyla, 01.08.2015

Güzel

Yeni aldım gayet güzel tavsiye ederm müzik dinleye bilme özelligi cok başarılı bu fiyata başka sitelerden bulmak gercekten zor alan memnun kalır

HepsiB. aracılığıyla

güzel ürün

ses kalitesi ve çift telefon özelliği mükemmel memnun kalırsınız bence güzel ürün

HepsiB. aracılığıyla

beğendim

özelliklerini çok kurcalamadım ama işimi görüyor. tavsiye ederim.

HepsiB. aracılığıyla

Ürün Yorumu

Ürün umduğumdan küçükmüş. Bu iyi. Kolay çalıştırılıyor. Kullanımı kolay ve rahat.

HepsiB. aracılığıyla

Gayet güzel

Ürünü yeni aldım kulaklık sesi gayet net. Müzik sesleride yeterli tavsiye ederim. Ayrıca Samsung galaxy gear saatimlede kullanıyorum.Plantronics markasına devam edip m165 alıp bu kulaklığı eşime vermeyi düşünüyorum.

HepsiB. aracılığıyla, 07.08.2015

Yeterli

Uzun uzun herşeyi anlatarak yazmıştım hata yapıp yazdıklarım uçunca tekrar yazamayacağım. Tek kulaktan müzük dinleyebilme (her kulaklıkta yok) , şarkı değiştirebilme (her kulaklıkta yok) , yakın mesafeden yaklaşık 11 saat dinleme, yeterli ses ve rahatlık, iki duvar ilerden 9 metre kadar rahat dinlenme, yine 9 metre uzakta ama bu sefer alt katın 9 metre ilerisinde (alt katın da arada bir oda duvarı var) dinleyebilme ama bir alt katta bazı noktalara hareket halindeyken sinyal gelmeyebiliyor ama sabit bi yerde dinleyebiliyorken sorun yok. Kulaktan cebe cepten kulağa anında tak çıkar dinle kolaylığı için bulunmaz ama kablo kalabalığı taşımak takmak çıkarmak sorun değil diyenler stereo bluetooth çift kulaktan daha güçlü modellerinden alıp dinleyebilir. Jabra daha güçlü stereo kulaklığım da vardı ama hatırlamıyorum sanmıyorumki bu kadar pil ömrü olsun bir de asıl kablo kalabalığından kurtuldum.11 saat rahatlık için tavsiyemdir.

HepsiB. aracılığıyla

Ses kötü gidiyor

Karşı tarafın sesi bana gayet güzel geliyor müzik dinlenebilmede cok güzel ama benim ses karşı tarafa bazen yankılı Ve uzaktan Konuşuyor muşun gibi gidlyor karşı taraf anlamakta güçlük cekiyor beni

HepsiB. aracılığıyla

Alınır, Çünkü;

Bir süre araştırdım. Özellikle dil öğrenimi için hikayeleri dinleme amaçlı aradığım için uzun şarj süresi ile uzun süre kullanım rahatlığı önemli idi. Gelir gelmez denedim. Kulağımda unutuyor muyum? Hayır, fakat rahat sıkıntılı değil. Gerçekten uzun süreli şarjı gidiyor. Yani 11 saat sürekli dinleme gerçekten doğru. Biri samsung Core Prime diğer Iphone 4S ile kullanıyorum. İlk bağdaştırdığınız telefondan müzik dinleyebiliyorsunuz. Büyük değil kaba durmuyor. 7-8 metre bağlanma mesafesi var. Açıldığında kaç saat şarj süresi kaldığını ingilizce olarak bildiriyor.

HepsiB. aracılığıyla

Ürün Başarılı

Fiyat performans olarak kesinlikle alıncak en iyi kulaklık! En güzeli de A2DP olayı yani MP3 ve Siri gibi tüm ses özelliklerini kullandırıyor telefonun. (Tekli bir çok kulaklıkta olmayan bir özellik!)

HepsiB. aracılığıyla

Mükemmel

ergonomik , hafif , ses kalitesi çok başarılı , karşı tarafa arka plan gürültüsünü iletmiyor , konuştuğum herkes çok temiz bir ses duyduklarını söyledi , şarjı çok uzun gidiyor ve cihaz açıldığında kalan şarjın kaç saat gideceğini söylüyor , tüm protokolleri destekliyor ve telefonda sesle yapılan her görevi yapıyor. fiyat/performans oranı çok başarılı.

HepsiB. aracılığıyla

FİYAT&PERFORMANS ÜRÜNÜ

Daha önceden bir kaç değişik marka kulaklık kullanmıştım.Ama gerçekten bu ürün farkını gösterdi.Bence fiyat performans arayanlar için ideal.Sizi üzmez.

HepsiB. aracılığıyla, 02.04.2016

Tavisye ederim

burada yorumlara güvenerek aldım kesinlikle başarılı biraz uğrasırsanız bilgisayarınızada bağlayabiliyorsunuz tavisye ederim

HepsiB. aracılığıyla, 02.08.2016

Teşekkür Ederim

arkadaşıma hediye olarak aldım bu gün teslim aldı ve beğendi teşekkür ederiz ...

HepsiB. aracılığıyla

ayakabı

2 fif ayakkabi aldim çok menmunum tavsiye ederim sizde menmun kalirsınız bu firma mukemmel bir firma tercihiniz Hepsibueda.com olsun paranız cöpe gitmesin

Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Plantronics M70 Bluetooth Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele