Codegen MF-013 Kulaklık Yorumları

Codegen MF-013 Kulaklık Yorumları

6 YORUM
6 adet yıldızlı yorum

Codegen MF-013 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

OLUMLU

Malzeme çok kaliteli

HepsiB. aracılığıyla

Çok Güzel

Fiyatına göre çok güzel bir ürün. Kullanılan doku malzemesi oldukça kaliteli. Kablosu çok kaliteli değil ama neyse ki değişebilir kablo yapılmış, kablosu bozulsa bile değiştirme imkanı var. Çocukların severek kullanacağı bir ürün.

HepsiB. aracılığıyla

Kardeşim içindi güzel.

Kulaklık çok güzel. Soğuk günler için birebir. Ses kalitesi çocuklar için güzel. Kutulama harika. Teşekkürler Hepsiburada.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Yeğenime almştım ve çok beğendi.Hem kulaklık hem de kulaklık :)

HepsiB. aracılığıyla

Süper

argo dahil kampanyası varken aldım hem kendime hem hediyelik bu fiyata süperrr.kumaşı da kaliteli.müzik kablosu kutunun altında kabloyu yuvaya tam itin tık diye ses gelsin.tek taraftan ilk etapta ses gelmiyor sandım biraz ileri geri yapın yuvarlayın sorunsuz çalışıyor ses kalitesi de bu fiyata oldukça iyi

HepsiB. aracılığıyla

çok tatlı bir hediye oldu

öğrencime yılbaşı hediyesi olarak aldım ve çocuk hediyeye bayıldı:)

Codegen MF-013 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Codegen MF-013 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele