Microsoft LifeChat LX-2000 Kulaklık Yorumları

Microsoft LifeChat LX-2000 Kulaklık Yorumları

7 YORUM
4 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Microsoft LifeChat LX-2000 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla

<p class="MsoNormal">Microsoft LifeChat LX-2000, ense bandı kullanan tipte bir mikrofonlu kulaklık seti. Ensebandı tipi kulaklıkların çoğu esneyen malzemeden üretilirler ve katlanabilir özelliğe sahip değildir. LifeChat LX-2000 hem esnek hem de katlanabilir özellikte. Bu özellik hafif tasarımlı ürünün taşınabilirliğini kolaylaştırıyor.</p> <p class="MsoNormal">Ürünün perakende kutusunda Microsoft logolu şık bir taşıma kesesi çıkıyor. Dikey düzlemde hemen hemen 200 derece dönebilen mikrofon kolu, esnek oluşu sayesinde sesi en iyi alabileceği biçimde kolayca konumlandırılabiliyor.</p>

NI1 aracılığıyla, 12.07.2019

Teşekkür

Çok beğendim Gayet başarılı

YorumBudur.com aracılığıyla

Microsoft LifeChat LX-2000, ense bandı kullanan tipte bir mikrofonlu kulaklık seti. Ensebandı tipi kulaklıkların çoğu esneyen malzemeden üretilirler ve katlanabilir özelliğe sahip değildir. LifeChat LX-2000 hem esnek hem de katlanabilir özellikte. Bu özellik hafif tasarımlı ürünün taşınabilirliğini kolaylaştırıyor. Ürünün perakende kutusunda Microsoft logolu şık bir taşıma kesesi çıkıyor. Dikey düzlemde hemen hemen 200 derece dönebilen mikrofon kolu, esnek oluşu sayesinde sesi en iyi alabileceği biçimde kolayca konumlandırılabiliyor.

HepsiB. aracılığıyla

Mobilite Bir Kalite!

uzun zamandır ben notebook kullandığım için yanımda hem ses iyi verecek hemde taşına bilecek bir kulaklık arıyordum. sonunda microsoft kalitesi ile bu kulaklığı aldım. içinde ayrıca bir hoş taşıma kabı çıkıyor.

HepsiB. aracılığıyla, 11.10.2009

Microsoft kaliteli yapmis

Kulaklik guzel yapilmis ses ve bas olaylarini cok iyi aliyorsunuz ayrica katlanabilir yapisi boyutunu kucultuyor kulakliklarda uzun surelik kullaniminda bir miktar kulak utune oturdugu icin o bolgeyi biraz yoruyor o kadar da olmak zorunda

HepsiB. aracılığıyla, 06.02.2013

kaliteli bir ürün

üründen bende kullanıyorum gerçekten kaliteli bir ürün. ayrıca kutu içeriğinden microsoft taşıma kılıfı çıkıyor. tavsiye ediyorum. mikrofon kapama ve ses ayarıda kablo üzerinden rahatça yapılabiliyor.

NI1 aracılığıyla

Kulaklık

Tam olarak kullanmaya başlamadım fakat güzel kaliteli bir sorunu olmayan bir ürün gibi duruyor incelemelrime göre.

Microsoft LifeChat LX-2000 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft LifeChat LX-2000 Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele