JBL T280 GOLD KULAKLIK Yorumları

JBL T280 GOLD KULAKLIK Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum
1 adet yıldızlı yorum

JBL T280 GOLD KULAKLIK yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

fena değil

ürün malzeme kalitesi gayet iyi kaliteli bir havası var iphone 5s cihazımda kullanıyorum ama ses kalitesi beklediğimi vermedi iyi birşey bekliyordum.bass olarak tatmin etmiyor orjinal iphone kulaklıgından pek bir fark yaratmadı ses kaliteli evet düzgün temiz ama müzik aşıgı olanlar bass hastası olanlar yüksek sesle müzik dinlemeye bayılanlar için tatmin edici değil.

HepsiB. aracılığıyla

Basslar cok yetersiz

uzun suredir cesitli kulaklari denemis bir insan olarak, bu kadar gucsuz bi kulakliga fiyat asiri fazla, bassi nerdeyse hic yok,cok yumusak bi sekilde veriyor ama emin olun bu hissedilmiyor bile ses kalitesi olarakta bu fiyata cok daha guzel urunler var JBL icin buyuk bir hayalkirikligi birdaha asla almam

HepsiB. aracılığıyla

tiz ler patlıyor

-Bass lar yok tizler aşırı patlıyor +Demir kulaklık ve Taşıma paketi güzel

JBL T280 GOLD KULAKLIK kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. JBL T280 GOLD KULAKLIK yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele