Belkin G1H2000CW Siyah Kulaklık Yorumları

Belkin G1H2000CW Siyah Kulaklık Yorumları

6 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
3 adet yıldızlı yorum

Belkin G1H2000CW Siyah Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2017

Malzeme kalitesi iyi ses seviyesi düşük kalıyor

Kullanma amacım telefonla görüşme olduğu için sesin düşük olmasını sorun etmiyorum. Son seste işimi görüyor. Çok şık metal dış yüzey, silikonu kaliteli. Üzerine yatınca kulağı acıtmıyor. Kumandasında ses açma kapama yok. Özetle uygun fiyatı ve malzeme kalitesiyle kaçırılmayacak ürün.

HepsiB. aracılığıyla

Eh işte

Hemen hemen aynı fiyata benzer bir ürün daha sipariş verdim. Onu görünce bu kulaklık 5 yıldızı hakketmez. Malzeme kalitesi iyi olsa da özellikle sesteki basları hissettirmiyor.

HepsiB. aracılığıyla

Bassın konusunda kusursuz.

Kulaklık fiyatının çok üstünde bir performans sunuyor.Ancak kalın bir telefon kabına sahipseniz jak tarafı sıkıntı çıkartabilir.

HepsiB. aracılığıyla

Çok iyi

Bu ürünü uzun süredir kullanıyorum kablosunda kırılma zedelenme vs olmadı hem müzik dinlerken hem tlfnla konuşurken sesi çok net geliyor fiyati da gayet uygun herkese tavsiye ediyorum

HepsiB. aracılığıyla

Üç Yıldız

resimde göründüğü gibi geldi. şuan için memnunum kulağımın içine tam yerleşiyor ama eşimin kulağına girmedi!!

HepsiB. aracılığıyla

İdare eder

Sesler gayet temiz,baslarda gayet iyi.Kötü yönleri slikon uçları çok sert ve kulağımdan çıkıp duruyo şuan farklı uçlar takarak kullanıyorum.Birde kabloları çok çabuk bir birine dolanıyo bu yüzden 2 yıldız kestim.

Belkin G1H2000CW Siyah Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Belkin G1H2000CW Siyah Kulaklık yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele