Vestel Venus V3 5570 32GB Siyah Altın Yorumları

Vestel Venus V3 5570 32GB Siyah Altın Yorumları

385 YORUM
245 adet yıldızlı yorum
50 adet yıldızlı yorum
30 adet yıldızlı yorum
7 adet yıldızlı yorum
22 adet yıldızlı yorum

Vestel Venus V3 5570 32GB Siyah Altın yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

YorumBudur.com aracılığıyla, 10.01.2020

Yalan yazmayın bende V3 55/40 var tam fiyaakao sar z1 saat bile gitmiyor 2 tane batarya aldım sonuç sıfır sakin yaklaşmayn

HepsiB. aracılığıyla

alma

Yerli ürün diye aldım ama keşke almaz olaydım. Kullanmadan çöp oldu. Kamera hatası veriyor. Batarya yetersiz. Çabuk ısınıyor. Şarj soketi arızalandı. Almayın sakın.

NI1 aracılığıyla

Yorum yapamayacağım.

Olumlu....... .

HepsiB. aracılığıyla

Başarılı

Telefonu yaklaşık üç yıldır kullanıyorum. Kullanıma bağlı batarya ömrü bitti. Onun Dışında fiyata göre performans yüksek. Aynı yıl üretilen samsung J7 den daha kaliteli ve ucuzdur.

HepsiB. aracılığıyla

Tavsiye ederim

Telefon gayet sağlam. 30 kere düşürdüm (bisikletten masadan). Pili ortalama, ön kamerası pek iyi değil ama ön kamera idare eder. 2017 de aldım daha hiç bir sıkıntısı yok. Donma yok. Oyun oynayacaksınız (pubg) düşük ayarlarda oynayabilirsiniz.

HepsiB. aracılığıyla

VESTEL Z20 MÜKEMEL GÜZE

Z20 VESTEL VENÜS ALDIM ÇOK ÇOK GÜZEL beklediğimden de iyi çıktı çok hızlı ve şerri şarzı olayı çok mükemmel hızlı şarj ediyor ve diyer marka telefonlardan daha uzun süreli dayanıyor ben şahsen hep Samsung note 2 kullanmıştım ama bu vestelin Z 20 serisi gerçekten çok daha güzel memnun kaldım. Yapanların ellerine sağlık.

HepsiB. aracılığıyla

Çok çok kötü

Telefon ile ilgili ciddi problemler var: 1-Kendi kendine kapanıp açılıyor. 2-ikinci Aydan itibaren günde belki beş defa şarja takmak zorunda kalıyorsunuz (oyun oynamıyorum,herhangi bir aktif kullanım yapmıyorum) 3-Donmalar çok fazla oluyor,özellikle ilk yıldan sonra 4-Kamera çok kötü gündüz gece farketmiyor. Kısacası olmamış,bir yıldan sonra kullanılmaz hale geldi.yarım saat dayanmıyor batarya.(2.bataryam)

HepsiB. aracılığıyla

başarılı

ekim 2016 bu yana kullanıyorum,gayet memnunun,güncellemeleri çok iyi,herhangi bir sorunla karşılaşmadım.bundan sonraki tercihim yine vestel olur.

HepsiB. aracılığıyla

çok kötü

telefonun çok iyi olmadığını bile bile sırf yerli ve kendilerini geliştirirler diye aldım.Nasıl olsa 2 yıl garantisi var en az 2 yıl kullanırım dedim. Telefonu sadece bir kez servise arada bir donuyor ve şarj soketi arızası nedeniyle gönderdim. Servisten beni aradıklarında dokunmatikte kayma olduğunu ve şarj soket girişinden sıvı aldığını söylediler bu iki arızanın da kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Bende telefonumun sıvı almadığını söylediğimde nemli ortamdan da olabilir dediler bu kadar kötü bir servis anlayışı olamaz ve bir daha kesinlikle vestel telefon almayı düşünmüyorum ve hiç kimseyede tavsiye etmiyorum

HepsiB. aracılığıyla

KÖTÜ DEGİL ÇOK ÇOK KÖTÜ

ÇOK ÇOK KÖTÜ BİR TELEFON ALDIĞIM GÜNDEN BU YANA SÜREKLİ SERVİSE GÖNDERİYORUM ONLAR TAMİR ETMEDEN AYNI ŞEKİLDE BANA GERİ GÖNDERMEDEN BIKMADILAR AMA BEN BIKTIM HİC KİMSEYE TAVSİYE ETMEM SERVİS COK KÖTÜ TAMİR ETMEDEN GERİ GÖNDERİYOR YENİSİ İLE KESİNLİKLE DEGİŞTİRMİYORLAR LANET OLSUN BİR DAHA TÜM VESTEL MARKALARINDAN UZAK DURACAGIM

HepsiB. aracılığıyla

Kötü

Telefonum suya düşmediği halde suya düştü diyip para almak istiyorlar telefon zaten masaya koyduğunda bile kapanan Bi telefon kendi kendine ısınmaları oldu vestel in adını bile duymak istemiyorum kimseye tavsiye etmiyorum vestel den telefon almaya kaşkmayın

HepsiB. aracılığıyla

berbat ötesi cihaz

böyle berbat bir telefon olamaz her s2me kapanıyor sıcak oluyor kapanıyor ısınıyor kapanıyor şarjı yarım saat dayanmıyor teknik servis birşey yapmıyor konum atılmıyor fotoğraf desen kasıyor iyi çekmiyor berbat bir cihaz

HepsiB. aracılığıyla

SN KULLANICILAR

BEN İNCE ELER SIK DOKURUM ŞU AN V35570 VESTEL TLF KULLANIYORUM HİÇ HAYAL KURDINUZMU. SON KARARIM HAYAL ÖTESİ BİR TLF 8 ÇEKİRDEKLİ DAHA NE İSTERSİNİZ İHTİYACIN VARSA AL DERİM KİMSE LEKE ATMASIN SÜPER BİR TLF.

NI1 aracılığıyla

samsung un bu ürünün yarısı özelliklerine sahip telefonlarına 2 kat para ödemeyin.kaliteli çinli unutmayın

NI1 aracılığıyla

evet yeni kullanmaya başladım ama gayet güzel bir ürün

NI1 aracılığıyla

Çok Beğendim

Firmamız idarecilerinin kullanımı için satın aldığım telefonlar ihtiyaca cevap verecek donanım ve kalitede olduklarını teyid ederim. KVK garantisinde olması ayrıca tercih sebebim olmuştur.

NI1 aracılığıyla, 12.01.2017

tebrikler

hızlı kargo. ilgili mağaza. sorulara hemen cevap veriyor. 2 defa ürün aldım hiç problem yaşamadım. çok teşekkür ederim.

YorumBudur.com aracılığıyla

neden hafıza artırılmazkı

HepsiB. aracılığıyla, 11.08.2017

Vestel Pişmanlık

Burdaki yorumlara bakarak 1 yıl önce bu telefonu aldım-.Telefonun kronik sorunları var aşırı ısınma ve kapanma.Telefon kullanılmayacak derecede sorunlu.Şikayet sitelerine bakarsanız ne dediğimi anlarsınız.Uzak durun Vestel pişmanlıktır.

NI1 aracılığıyla, 11.08.2017

Ürün fena değil hizmet on numara

Evet ürün kullanışlı ve iyidir. Sadece teknolojik olarak diğer telefonların gerisinde kalmıştır ama alıcı zaten bunu biliyor ve ihtiyacı olduğu için alıyordur. Üründe sıkıntı yok, hizmet de yeterince kaliteli.

NI1 aracılığıyla, 06.12.2017

telefon sıfır degil sıfır diye satılıyor ama

vestel venüs 5570 sakın almayın buradan sıfır diye aldım bataryasi ölmüş ses sistemi bozuk daha bir sürü sorun garantiye gönderdim batarya degiştirmiş göndermişler bana

Vestel Venus V3 5570 32GB Siyah Altın kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Vestel Venus V3 5570 32GB Siyah Altın yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele