Asus G752VS-GB166T Laptop-Notebook Yorumları

Asus G752VS-GB166T Laptop-Notebook Yorumları

4 YORUM
4 adet yıldızlı yorum

Asus G752VS-GB166T Laptop-Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

İnce Hesap aracılığıyla

kesinlikle hayran ediyor

imkanınız varsa zaten performansını görüp alacaksınız benim kesinlike alın dememe gerek kalmadan. hayran kaldım kısaca bilgisayara.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Tam bir canavar doğru ama neticede bir laptop. Aynı fiyata bundan çok daha iyi bir masaüstü bilgisayar toplanabiliyor. Oyun oynamak için alıyorsanız zaten laptop seçmeniz bir hata.

HepsiB. aracılığıyla

Beş Yıldız

Tam bir canavar.

HepsiB. aracılığıyla, 12.05.2016

Süper bir dizüstü(taşınabilir masaüstü)

Ürün tam bir canavar. 4K ekran ve GTX1070 uyum içinde çalışıyor. 2400/1400mb/sn ssd hızı var. MATSHITA BD-CMB UJ172 S Kodlu Blu-ray okuyucu, CD/DVD yazıcı ile birlikte geliyor. (Bazı sitelerde Blu-ray yazıcı diyor ancak bu bilgi yanlış) Ayrıca Hepsiburada Ürün açıklamasında işletim sistemi için Wİndows 10 Pro diyor ancak Home edition olarak geliyor.

Asus G752VS-GB166T Laptop-Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Asus G752VS-GB166T Laptop-Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele