Lenovo IdeaPad Y510P 59-380590 Laptop / Notebook Yorumları

Lenovo IdeaPad Y510P 59-380590 Laptop / Notebook Yorumları

5 YORUM
3 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Lenovo IdeaPad Y510P 59-380590 Laptop / Notebook yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla

F-P açısından diğer rakiplerinin arasındaki en büyük alternatif

Y500 versiyonunu yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. +Tasarımı ve Ergonomisi en büyük artısı bu cihazın. +Klavyedeki tuşların konumları ve yapıları uzun süreli kullanımda bile sıkıntı çıkartmıyor ve ellerinizi yormuyor. +Disk sürücüsünün kolayca yerinden çıkartılması ve yerine 2.ekran kartı,2. bir disk sürücüsü takabiliyorsunuz. +Muazzam bir ses kalitesi var. Masa üstü PCmde kullandığım Logitech Z623 ler ile neredeyse aynı kalitede ses çıkartıyor. +/-Y500 cihazımın touch pad ine alışamadım (zaten touch pad seven bir insan değilim) Alışamamanın en büyük sebebi touch pad in kenarlarına geldiğinizde imleç kendi kendine hareket ediyor. Benim için bir eksi ancak kişisel bir şey olduğu için iyi yada kötü diyemiyorum. -Cihazdaki tek eksi ekranın çerçevesinin çok büyük olması. Bunun nedenini de biraz araştırdım cihazın klavyesini büyük tutabilmek adına ve donanıma yeteri kadar yer kalması adına kasayı mecburen büyük tutmuşlar ancak Led ve LCD panellerin maliyetinden dolayı standart 15.6" panel kullanılmış.

HepsiB. aracılığıyla, 12.12.2013

sipariş ettik.

ürünü uzun zaman incelemeler sonucunda sipariş ettim. bu fiyata alınacak en iyi bilgisayar kesinlikle tavsiye ederim. Ürün geldikten sonra ayrıntılı yorumumu eklerim.

HepsiB. aracılığıyla

olağanüstü

önceleri tereddütlerim vardı ama araştırmadan sonra edindiğim bu muhteşem makinaya gün be gün hayranlığım artmakta...zaten sitenin güvenliğini ve hızını anlatmama gerek yok !

HepsiB. aracılığıyla

fiyat performans anlamında çok iyi.

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum. Üzerinde iki ekran kartı var. Oyunun ağırlığına göre balanslı çalışıyor. İşlemci ekran kartı ,ram konfigürasyonu başarılı . Sessiz çalışıyor. Isınma her laptop kadar EE iki ekran kartı olunca yapacak bir şey yok. Oyun performansını beğendim. Kısacası tavsiye ederim. Ben memnun kaldım.

HepsiB. aracılığıyla, 06.03.2016

süper!!!

oyunda 1000 ehpiyes var kasmıyor yapanın ellerinden öperim

Lenovo IdeaPad Y510P 59-380590 Laptop / Notebook kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo IdeaPad Y510P 59-380590 Laptop / Notebook yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele