Fly Evo Chic 1 IQ4405 Yorumları

Fly Evo Chic 1 IQ4405 Yorumları

3 YORUM
1 adet yıldızlı yorum
2 adet yıldızlı yorum

Fly Evo Chic 1 IQ4405 yorum ve tavsiyeleri

Yorumları Filtrele

Sırala

HepsiB. aracılığıyla, 12.04.2017

bu fiyata çok güzel

Öncelikle çok şık ve beklediğimin üstünde bir telefon, bu fiyata bunu beklemiyordum oyun oynamıyorum sadece sosyal medya diyorsanız gayet iyi, oyunlarda ısınıyor, ses orta düzeyde,kamerası iyi daha ne olsun.

HepsiB. aracılığıyla

bu tel. alınır

Neredeyse bütün oyunları açıyor.Arayüz hoş. Kamera tatmin edici, odaklanması falan ayrı bir güzel. 1 cm yakında ki bir nesneyi bile ayrıntısıyla çekiyor neredeyse. Ses kaydetmek isteyenler için gayet temiz kaydediyor. Müzik konusunda ise... Kutudan çıkan kulaklık pek hoşuma gitmedi. Kaliteli kulaklık da denedim ama ses çıkışı iyi değil. Kulaklıkla müzik dinlemeyi sevenler için tavsiye edemem ama hoperlörden dinlerken sorunsuz. FLAC formatında ki dosyaları açması da ayrı bir güzellik. Telefon görüşmelerinde karşıdan gelen ses gayet iyi. Benle konuşanlar da aynısını söylüyor. Nihayetinde bu telefon fiyat performans ürünü. Mükemmeliyetçi değilseniz aldığınıza değecektir.

HepsiB. aracılığıyla, 12.10.2014

Mükemmel bir seçim.

Her yönüyle ihtiyaca cevap veren bir telefon. herkese tavsiye ederim

Fly Evo Chic 1 IQ4405 kullanıcı yorumları, fiyatları ve tavsiyelerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız bazında filtreleyerek okuyabilirsiniz. Fly Evo Chic 1 IQ4405 yorum tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
Yorumları Filtrele