Netmaster CBW-383Z4 Modem

Netmaster CBW-383Z4 Modem Yorumları

22 yorum
511 kişi 
45 kişi 
34 kişi 
12 kişi 

 • Ürün oldukça kaliteli
 • güzel
  Üründen memnun kaldım. Yalnız biraz ısınıyor
 • Üç Yıldız
  Kablosuz bağlantıyı açma kapama düğmesi var gibi görünüyor fakat yok, yani modem bağlantısı ya tümden kapanıyor ya da wifi dahil hep açık kalıyor. wifi bağlantısının düğmeyle kapatılamaması benim için büyük eksiklik.
 • İkinci
  Ürünü alalı henüz bir hafta oldu hiçbir sıkıntı yok. Daha önce kullandığım cihaz garantisinin bitmesine 4 ay kala Wifi kartı bozulmuş tamir edildi ama yine 16-20 ay gibi süre sonra cihazda başka bir sorun oluştu garanti olmadığı içinde tamir ettirecek bir yer bulamadım Yeni bir cihaz siparişimi verdim ikinci el üründü ama sıfır ürün gibi kutu içinde içindeki bağlantı kabloları kullanım kılavuzu ve iki yıl garantili olarak tertemiz bir şekilde geldi
 • sorun yok
  Ürün standart kablo modem. en sondan 1 yada 2 önceki versiyon. iş görüyor.
 • Kablosuz Mesafe Sorunlu
  3 senedir kullanıyorum kablosuz mesafe sorunu hariç çok iyi bir modem
 • Bir Yıldız
  Bu modemi ben Kablonet vasıtasıyla aldım. Ethernet bağlantısında gayet başarılı olmasında rağmen Wifi bağlantısı gerçekten can sıkıcı. Kablodaki 50 mbps hız kablosuz da 08-10 mbps kadar düşüyor, bazen bu hızı bile göremiyorsunuz. Stabil bir hız alınamıyor wifi den sürekli değişkenlik gösteriyor. Bir kaç sefer kanal ayarı yapıldı ancak bir süre sonra yapılan ayardaki performansta düşüyor. Kablo net coax bağlantısı ile internet hizmeti verdiği ve piyasada tüm modemler DSL bağlantılı olduğu için Kablo net kullanıcıları Netmaster' a mahkum oluyor. Alıcılara bir daha düşünün derim.


 • En uygunu
  Kendi sitesinde 240 TL olan bir ürün. Daha ne denilebilir bilmiyorum ancak hem uygun fiyat hem de eksiksiz paket içeriği. İçinden RJ45 Cat5e ve Telefon Kablosu da çıktı. Hızlı teslimat ve sorunsuz alışveriş için teşekkürler.
 • Şimdilik Sorunsuz
  24 mbps internet için aldım..Evde kullanabileceğiniz ideal ürün,Wi fi çekimi şimdilik iyi..
 • Güzel ürün
  Wifi performansı biraz zayıf olsa da normal bir modem.
 • İnternetteki En Uygun Fiyat
  İnternetteki en uygun fiyat. Ürün performansı iyi. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.
 • İlgisiz bir mağaza yetersiz bir ürün
  Ürün ilk kurulumunda sürekli kilit ve bağlantı hatası veriyor ve aktivasyon sağlanamıyor. ürün iadesi talebi de hiç bir haklı gerekçe gösterilmeden reddedildi ve günlerdir kargoda bekletiliyor.
 • Güzel bir ürün
  Güzel bir ürün ama mükemmel değil. Bundan önce kullandığım fakat 10mb üzerini desteklemediği için bıraktığım 700v daha stabil çalışıyordu. Gerçi son FW güncellemesi ve doğru parametreler ile wirelessta kopma pek yaşamıyorum. Modem 2 duvara kadar sinyalde sorun yaratmıyor ancak bir 3. duvar varsa o zaman repeater gerekiyor.
 • Yorum
  Henüz yeni teslim aldığım için olumlu olumsuz birşey diyemem. Diğer yorumlara bakılırsa alternatifsiz bir modem.


 • kablo süper wireless eh işte..
  Ofiste kullanıyoruz, 1 gigabit switch ve 1 access point bağlı, 2 server direk modemin portlarına bağlı. Yani kablo üzerinden 10 makina, wirelesstan da 3 makina ve ortalama 5 telefon oluyor toplamda. 50 Mbit internet ile cayır cayır çalışıyor. Download yapanlar olsa bile diğerlerinin internetteki performansı etkilenmiyor. kablo bağlantısı mükemmel ötesi diyebilirim. ancak wireless sıkıntılı. diğer farklı odadaysanız kopmalar oluyor, o yüzden access point ile desteklemek zorunda kaldık..
 • Sorunsuz
  Elbette büyük firmaların yüzlerce TL'lik şık ve yarısını kullanmayacağınız özelliklerle dolu bir modem değil. Ancak Uydunet tarafında sorunsuz kullandığım bir modem. Bu modemin pek özelliği olmadığı anlamına gelmesin tabii ki ama network uzmanı değilseniz, evde klasik olarak internete girmek için kablolu ve kablosuz bağlantı seçeneklerini kullanıyorsanız kendi özellikleri fazla bile. Kablosuz bağlantısında problem olduğunu söyleyen kullanıcılar var fakat ben saatlerdir kullanıyorum, hiçbir sorun gözlemleyemedim. Sadece bağlantılarını yapıp, fişe takıp çalıştırdım. Bir tek kablosuz bağlantı şifresini değiştirdim ve sorunsuz kullanıyorum. Tavsiye ederim...
 • NETMASTER KALİTEE
  ÜRÜN SÜPER KABLONET KULLANAN HERKESE ÖNERİRİM
 • Uydunet için en iyisi
  Bundan önce diğer modemleri de kullandım fakat kablosuzu gerçekten en iyi olan bu. Ayrıca açma ve kapama düğmesi bulunması bence gerekli birşey. Herşeyi ile gerçekten çok iyi olan bir alet. Herkese tavsiye ederim. Fiyatta çok uygun, sakın kaçırmayın.
 • teşekkürler
  sorunsuz bi ürün...en uygun fiyat..
 • Ev içerisindeki kablosuz sorunumu çözdü.
  Ürünü 1 ay önce hepsiburada aracılığıyla satın aldım. 170 m2lik kalın betonarme evimde daha önce 1-2 modemi denemiştim ancak istediğim çekim gücünü alamamıştım. Bu modemi evin orta noktasına kapı üzerinde yüksek bir yere monte ettim ve evin en kuytu köşesinde bile en az 3 sinyal alıyorum. Modeme 4 cihaz bağlı ve bu cihazlar arasında da rahatlıkla paylaşım yapabiliyorum. Herhangi bir kopma vs. olmadı. Kurulumu da gayet basit. Uydunet müşteri hizmetlerini arayıp modeminizin mac adresini bildirmeniz yeterli.
 • Ürün iyi fakat açıklama yetersiz.
  Ürün güzel bir ürün fakat internet üzerinde de bir çok forumda paylaşıldığı üzere wireless bağlantıda (uydunet ile) kopmalar yaşanabiliyor ve bir süre sonra bu çok can sıkıcı bir hal alabiliyor. Teknik özelliklerine bakarsak gerçeken sınıfının üst modellerinden birisidir, kablolu performansı göz kamaştırıcı bir modeldir. Ürün ile birlikte NetMaster WN-300U wireless USB adaptor de geliyor hediye olarak, bu ürünün hediye olarak geleceği belirtilseydi ayrıca wireless adaptor almak durumunda kalmazdım. Boşuna masraf ettik.


 • Mükemmel
  Bu fiyata, bu özelliklerde (zaten başka marka yok) uydunet için başka bir cihaz bulamazsınız. kanal birleştirme ile 320 yada 160 mbps hız diyor ama bu hikaya, turksat buna izin vermiyor 3.part başka bir cihaz ile ancak yapabilirsiniz :D


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!