Trust Urbanrevolt 19858 4400 mAh 1A Tek USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi yorum ve tavsiyeleri

Trust Urbanrevolt 19858 4400 mAh 1A Tek USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi Yorumları

Trust Urbanrevolt 19858 4400 mAh 1A Tek USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi

(4 yorum)

4 Yorum

5
4 yorum

yorumları filtrele:

 • HepsiB. aracılığıyla
  Süper

  Ben aldım ıphone kullanıyorum 2 defadan şarj ediyor güzel ürün kullanışlı hem fazla yer kaplamıyor tavsiye ederi hb kalitesiyle.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Küçük ve Kullanışlı

  Bana bir arkadaşım hediye olarak aldı. Samsung A7 marka telefonumu bir kez ardından iphone 5s telefonu ise %10 şarjdan %90 a kadar şarj edebiliyor. Hacim olarak fazla yer kaplamaması güzel.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Tavsiye ederim

  Bu fiyata çok iyi bir ürün.iphone 5 imi %20 iken 1,5 saate yakın bir Zamanda fulledi.diğer mağaza ürünleriyle fiyatı kıyasladığımda korkmuştum aynı ürün mü diye çünkü baya fark vardı. Ayrıca bir şarj yapmasına rağmen yarısı doluydu cihazın.

 • HepsiB. aracılığıyla
  guzel ve kullanisli

  2 defaya yakın şarj ediyor küçük ve kullanışlı tavsiye ederim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Trust Urbanrevolt 19858 4400 mAh 1A Tek USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Trust Urbanrevolt 19858 4400 mAh 1A Tek USB Çıkışlı Taşınabilir Şarj Cihazı Mavi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat