Samsung AR9000 AR12HSSFCWKNSK Inverter Klima

Samsung AR9000 AR12HSSFCWKNSK Inverter Klima Yorumları

5 yorum
54 kişi 
11 kişi 

 • Samsung klima yapmasın
  evimdeki tüm beyaz eşyalar samsung ama bu markadan 2 tane klima aldığıma bin pişmanım kesinlikle klimalarını tavsiye etmiyorum 3. Ayda pişman oluyorsunuz aldığınıza
 • ...
  gerçekten güzel bir ürün, çalışması çok sessiz ve wi fi özelliği de kullanışlı
 • Oldukça Başarılı
  Klima fiyatına göre mükemmel fonksiyonel bir klima. Tasarruf desen ++ var. + ısıtma var. Mavi led görsel görüntü olarak çok iyi. Virus doctor özelliği biz bilmesek te havadaki bakterileri emip temiz hava veriyor ortama. Wireless kontrol ile eve varmadan evinizi ısıtın ya da soğutun. Benim gibi kombiyi bütün gün yakmayanlar için ideal bir klima.
 • Samsung başarmış
  Daha önce yatak odamda kullandığım klima Samsung idi, söktürüp Mitsubishi Srk35 taktırdım. Isıtması mükemmeldi fakat, iç kasa çok kötü ve Gürültüden akşam açık bırakıp uyumak imkansız. Mitsubishiyi söküp tekrar Samsungu denemeye kara verdim. Ar9000 inanılmaz. Süper sessiz, mükemmel iç tasarım gayet kaliteli ve sağlam yapılı. Isıtma Mitsubishi kadar güçlü olmasada yeterli. WıFi üzerinden telefonla kontrol süper. Filtre söküp temizlemesi kolay. Tavsiye ederim gerçekten çok güzel bir klima.
 • teşekkürler.
  klima harika,site harika,kesinlikle tavsiye ederim.aldım kullanıyorum.kargo firması tanıdık değildi.ama zamanında ulaştırdılar. peşin hükümlü olmamak lazımmış. siteye çok teşekkür ederim.


Bu ürüne ait özellik bulunamadı.


Lütfen AdBlock eklentisini sitemiz için devredışı bırakınız!