Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık Yorumları

Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 12.02.2017
  Tank gibi aerial

  Ses kalite ve yüksekliği mükemmel ayrıca dışarı çok az ses kaçıyor beklediğimden iyi ve İ phone ile uyumlu teşekkürler

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.02.2017
  ÇoK İyİ

  bundan önce 3 önemli markanın kulaklığını aldım ancak bu çok süper diğer bilindik markalar yanına dahi yaklaşamaz elinize aldığınızda kaliteyi hissediyorsunuz kutu içinden bir çok aparat çıkıyor. ben asus zenfone6 ile müzik dinliyorum baslar derin ve güzel seste en ufak bozulma yok özellikle bas ağırlıklı müzik sevenler kaçırmasın derim

 • HepsiB. aracılığıyla, 29.12.2016
  Beş Yıldız

  1 haftadır kullanıyorum fiyatının çok çok üstünde bir kulaklık.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.01.2013
  Kulaklık çok iyi

  Arkadaşlar kulaklık dün elime geçti ben mobilden kullanacaktım ancak sesinin çok az çıktıgını fark ettim yani mobilden kullanacak arkadaşlar için pek uygun değil hemen gidip bir mp4 player aldım ses inanılmaz net ve berrak dışarıyla ilişkiyi tamamen kesiyor aralıksız 4 buçuk saat dinledim kulagımda hiçbir agrı yapmadı çok konforlu tavsiye ediyorum.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Aerial7 Tank Blizzard Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat