Apple iPad Mini 4 16GB Wi-Fi Uzay Grisi Yorumları

Apple iPad Mini 4 16GB Wi-Fi Uzay Grisi yorum ve tavsiyeleri

(13 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 23.12.2019
  Beş Yıldız

  Süper

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.07.2019
  Beş Yıldız

  Ürün çok güzel kesinlikle tavsiye ederim

 • İnce Hesap aracılığıyla, 29.12.2018

  Jet hızında kargo için teşekkür ederim

 • İnce Hesap aracılığıyla, 29.12.2018

  Apple için kötü yorum yapanı neredeyse hiç görmedim zaten kötü bi özelliği yok gönül rahatlığıyla sipariş verdim çok hızlı geldi zaten

 • İnce Hesap aracılığıyla, 31.05.2018

  küçük bir bilgisayar gibi heryerde yardımcı oluyor

 • İnce Hesap aracılığıyla, 31.05.2018

  tasarımı ve inceliği çok güzel ama en çok hızına şaşırdım

 • İnce Hesap aracılığıyla, 31.05.2018

  ister wifi ister kart ile kullan her yerde ihtiyacınızı karşılıyor güzel bir tablet

 • İnce Hesap aracılığıyla, 30.05.2017
  güncellemelerle daha iyileştirilmiş

  kompakt boyutu ve canlı görüntüsü en büyük artılarından. yeni ios güncellemesiyle de ekranı daha efektif kullanabiliyorsunuz. el için de bence en güzel büyüklüğe sahip olan tablet apple. yalnız arada sırada grafiklerden dolayı bazı oyunlar yavaşlayabiiyor.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 12.04.2017

  bu değiştirdiğim dördüncü ipadim ve hiçbirinde de hayal kırıklığına uğramadım. mini 3 almadım çünkü benim için mini 2 den bir farkı yokmuş gibiydi bu yüzden biraz daha bekleyip mini 4 aldım hem daha hızlı hem görüntüsü daha kaliteli. liste zaten uzar gider artılarını anlatırsak.

 • HepsiB. aracılığıyla, 30.01.2017
  Boyundan Büyük İşler Yapıyor!

  Şarjı 9-10 saat gidiyor. Film izlemek için almıştım, çok başarılı.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 26.05.2016

  bu benim ikinci minim. pek fark hissedemedim ben performans bakımından çünkü eski modelleri de çok hızlı benim için. sadece tek farkı ekranının daha canlı olması. diğer tabletlerle kıyaslayınca zaten ekranın daha canlı olduğunu hemen farkedebiliyorsunuz.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 19.02.2016
  pahalı ama değiyor

  boyutu büyük evet biraz fakat çantada taşıması kolay oluyor. işlerimde müşterilere daha etkili tanıtım yapmak için kullanıyorum genellikle. pürüzsüz bir grafik ayarına sahip. bir kaç oyunum var onlarda da zorlanmadan donma takılma olmadan çalışıyor tablet. keşke daha ucuza alabilseydim diyorum sadece.

 • İnce Hesap aracılığıyla, 19.02.2016
  her kesime hitap ediyor

  yani apple tarafından üretilen birşey için yorum bile yapmaya gerek yok bence. bir sürü para harcadım ben diğer markalara sırf ucuz oldukları için alıyordum fakat arızalanıyordu bir yerden sonra. bende bir kere para verip arızadan kurtulmayı seçtim. resminden oyununa herşeyi kaliteli. sürekli yanımda taşıyorum. herkes için kullanıma uygun bir tablet kesinlikle.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Apple iPad Mini 4 16GB Wi-Fi Uzay Grisi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Apple iPad Mini 4 16GB Wi-Fi Uzay Grisi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat