Creative Draco HS-850 Kulaklık Yorumları

Creative Draco HS-850 Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • NI1 aracılığıyla, 05.09.2018
  Süper bu fiyata bu ürün

  Ürün markasından da belli zaten anlatmaya gerek yok bu fiyata hiç bir yerde bulamazsınız.

 • NI1 aracılığıyla, 25.01.2018

  Çok beğendim. Teşekkürler.

 • NI1 aracılığıyla, 21.12.2017
  creative hs -850 oyuncu kulaklik süper harika

  ses kalitesi tartışılmaz çok araştırdım diğer markalar ses ve ses sistemi üzerine çalışmıyorlar creative ses kartı üreticisi olduğu için kulaklıklarda mükemmel oyunlarda harika çok canlı hissediyorum ayrıca basları ve tizleri süper kulaklığın fiyatı çok uygun mavi bilgisayar hızlı kargo ve iletişimi çok iyi olan bir firma kulaklığı tavsiye ederim piyasanın çok çok altında satın aldım

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.06.2014
  Mükemmel Ötesi

  Ürün kutusundan çıkardığım gibi parıl parıl parladı. Gerçekten kullanılan malzeme çok Kaliteli. Filmlerde denerken 47 Ronin 1080p de denedim, gerçekten ses kalitesi harika. buradan oyun film ve müzik için alabileceğiniz en iyi kulaklık diyebilirim Kablosuz olmasına rağmen milim gecikme yok. Özellikle müziklede test ettim harika ses performansı var. Aynı şekilde Hitmande de denedim. En detaylı sesleri ince detayları bile duyabiliyorsunuz. Mütceniz uygun iyi bir kulaklık mı lazım? Hiç düşünmeyin alın.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Creative Draco HS-850 Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Creative Draco HS-850 Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat