Cyber An-4224 Wireless Kulaklık Yorumları

Cyber An-4224 Wireless Kulaklık yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  Dört Yıldız

  bağlantı wi-fii ya da bluetooth ile sağlanmadığı için ister istemez parazit oluyor, sonuçta sesi radyo üzerinden dinliyorsunuz. Sesin az gelmesini verici için adaptör kutudan çıkmadığından pille çalıştırdığıma bağlıyorum; yoksa kulaklığı direk kablo ile bağladığımda güzel ses geliyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  BERBAT

  Çok kötü bir ürün. Kesinlike tavsiye etmiyorum. Pille çalışıyor ve radyo kanalı kullanıyor. Parazitten birşey duyulmuyor.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.06.2018
  İki Yıldız

  içinden elektrik adaptörü çıkmıyor daha çalıştıramadım bile ama bu kadar ucuz şey içinde iade ile uğraşmak istemiyorum

 • HepsiB. aracılığıyla, 19.09.2016
  Aşırı Parazit var

  Ürünü yeni aldım ve hemen denemek istedim pc ve akıllı tv de denemelerim sonucu pc de çok fazla parazit sesi var cıyklama tarzı bir ses tv de bu ses pek farkedilmiyor ses kalitesine gelince sesi pc ve tv de en sona çekmeme rağmen çok az çıkıyor kesinlikle tavsiye etmiyorum ucuz etin yahnisi bu kadar oluyormuş uzak durmanızı tavsiye ederim geri iade etmeyi düşünüyorum

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.08.2016
  Wireless Kulaklık

  fiyatına göre güzel kaliteli sadece içinden çıkan kabloları alsan bu fiyatı geçer

 • HepsiB. aracılığıyla, 18.07.2016
  Akıllı Tv Uyumlu

  En çok merak ettiğim kısmı akıllı tv için uygun olup olmadığıydı. Samsung akıllı tv için uyumlu. Ses kalitesi ve bağlantı sıkıntılı. Spor yaparken film izlemek için almıştım, o yüzden bu unsur bu fiyata benim için sorun değil, ama müzik dinlemek için asla almazdım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 24.05.2016
  Başarılar

  Tşk ederim güzel ambalaj kulaklık ise fiyat/performans ;)

 • NI1 aracılığıyla, 03.04.2016
  ürün ufak sorunlarla çalışıyor.

  radyo odaklanması yapılamıyordu. iade ettim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Cyber An-4224 Wireless Kulaklık kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Cyber An-4224 Wireless Kulaklık yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat