Dell E1715S Monitör Yorumları

Dell E1715S Monitör yorum ve tavsiyeleri

(6 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Amazzon aracılığıyla, 08.12.2022
  iş için ideal

  Bu monitörü seçmemin birçok sebebi var. Birincisi bu monitör bir thunderbolt hub gibi çalışıyor. Tek kabloyla hem bilgisayarı şarj ediyor, hem görüntü aktarıyor. Üzerinde usb ve ethernet portları var. Dolayısıyla bütün cihazları ve ethernet kablosunu monitöre taktım, bilgisayara ise sadece thunderbolt kablosunu takıyorum. Monitörde ayrıca displayport çıkısı var ve bu portla bu monitöre ikinci bir monitör bağlanabiliyor. İkinci olarak bu monitör Tüv tarafından onaylanmış low blue light filtere sahip. Bunu da donanımsal olarak sağlıyor. Panelin IPS olması ve low blue light filtere sahip olması gözleri yormuyor. İş için kullanıyorum ve gözlerim hassas olmasına rağmen bir sorun yaşamadım. Üçüncü olarak ergnomik bir monitör. Ayarlanabilir ve döndürelebilir pivot özelliği bir çok konuda fayda sağlıyor. Malzeme kalitesi olarak kaliteyi hissettiriyor. Ayağı sağlam, herhangi bir sallanmaya sebep olmuyor. Güven veriyor. Bu monitörü ekim ayında aldım ama üreticinin sitesinden baktığımda garantisi nisan ayında başlamış gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım, faturayı istediler ve satın aldığım tarihten itibaren olarak yenilediler garanti süresini. Bu monitörü profesyonel kullanım için tavsiye ederim. Siz de benim gibi bilgisayınıza onlarca kablo bağlamak istemiyorsanız, bu monitör işinizi görecektir. Tek thunderbolt kablosuyla 2 monitör, 1 klavye, 1 mouse ve ethernet kablosunu bilgisayarıma bağlayabiliyorum ve üstelik bilgisayarımı da şarj edebiliyorum. Muazzam bir rahatlık.

 • Amazzon aracılığıyla, 27.08.2022
  Dikkat HDMI yok

  Cihazın HDMI bağlantısı yok! Onun yerine displayport denilen bambaşka bir bağlantı şekli kullanılmış. Bilgisayarımıza bağlayamayınca şok olduk ve hemen iade ettik.

 • Amazzon aracılığıyla, 18.07.2022
  HDMI ve USB girişleri yok

  Ürünün sayfasında "Donanım Arayüzü VGA, USB, DisplayPort, HDMI" yazmasına rağmen üründe HDMI ve USB girişleri yok. Bu sebeple ürünü henüz kullanamadım ve ayrıca HDMI Display Port çeviricisi sipariş etmem gerekti, şu anda çeviriciyi bekliyorum.

 • Trendyol aracılığıyla, 23.09.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Hızlı teslimat için çok teşekkür ederiz.

 • Amazzon aracılığıyla, 11.09.2021
  Tuşu bozuk açılmıyor..

  Haziran ayında almıştım , bilgisayar alamadığım için kenarda kalmıştı.. Bugün taktım , tuşu basmıyor.. nasıl iade yada garantiye gönderebilirim , yardımcı olabilecek varmı ?

 • Amazzon aracılığıyla, 23.02.2021
  dell türkiye'den uzak durun

  Merhaba, dell marka ürün almak isteyen tüketicileri uyarmak için bu yazıyı yazıyorum. Çünkü ben dell marka ürün almadan önce internete araştırdığım kadarıyla dell türkiye penta teknoloji hakkında kimse bu gerçeği yazmamıştı. Herkes yıllar önce kulaktan kulağa yayılmış efsaneleri tekrar edip duruyordu. Şuna emin olabilirsiniz etrafınızda ‘’dell servisi çok iyi yerinde servis veriyorlar’’ diyen biri varsa herhangi bir şekilde dell ile muhatap olmamıştır. Başıma gelen olay şu; 11 şubat 2021 tarihinde dell U2419H model monitör satın aldım. Ürün geldiğinde ekranda titreme sorunları vardı ve gün geçtikçe artıyordu. Ben de dell teknik servisle iletişime geçtim bana ürünün değişiminin yapılacağını söylediler ben de kabul ettim. Kargoyla gelecek olan ürünü teslim almamı benim de elimdeki ürünü gelen kargoyla geri göndermemi söylediler. Kargoyu teslim alıp bendeki monitörü orijinal kutusunda tam aksesuarlı şekilde kargo görevlisine teslim ettim. Gelen kutuyu açtığımda hayatımın şokunu yaşadım. Sadece strafor köpüğe sarılmış REFURBİSHED ( Yenileme, daha önce bir üreticiye veya satıcıya çeşitli nedenlerle iade edilen) ürün karton kutuya konulmuş bana gönderilmiş ve orijinal kutusunda tam aksesuarlı gönderdiğim ürünün yerine bunu kabul etmemi beklemişlerdi. Dell ile görüştüm bana sözleşme gereği böyle bir haklarının olduğunu ve yardımcı olamayacaklarını söylediler. Mağazalarda sıfır üründen daha ucuza satılan refurbished ürünü sıfır ürün yerine gönderebilme hakkını kendi kendine veren penta teknoloji nin tüketici haklarından haberi yok sanırım. Şu an tüketici hakem heyetine vereceğim dilekçe hazır yarın ilk işim dilekçeyi teslim etmek olacak. Bu yazıyı daha fazla kişinin firmanın şişirilmiş imajına kanıp mağdur olmaması için yazıyorum. Benim başımdan geçenler bunlar. Umarım bu yazıyı satın alma hatasına düşmeden önce okumuşsunuzdur.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Dell E1715S Monitör kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Dell E1715S Monitör yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat