Electrolux ESF8635ROX Air Dry Inox Bulaşık Makinesi Yorumları

Electrolux ESF8635ROX Air Dry Inox Bulaşık Makinesi yorum ve tavsiyeleri

(13 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • YorumBudur.com aracılığıyla, 07.10.2020

  Çamaşır makinam elektrolux memnun olduğum için bulaşık makinemi de aynı marka aldım. Pek memnun değilim. Sepetleri çok küçük. Özellikle üst sepeti çok ufak. Dizayn olarakta hiç kullanışlı değil. Bardakları dizmek çok zor. Sürekli kadeh kullanıyorsanız kullanışlıdır heralde ama normal ev makinası değil. Sesiz çalışıyor temiz yıkıyor. Hakkını yemeyelim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.05.2019
  İki Yıldız

  kurutma makinem ve çamaşır makinemin de elektrolux olması ve memnun olmam sebebi ile bu ürünü aldım. 1 yıldır kullanana biri olarak makine kaliteli olabilir. ancak; 1- Makinede bir gün bekleyen bulaşık acayip koku yapıyor. Makinenin kendine has tuhaf bir kokusu var. 2- alt sepeti çektiğinizde sabit durmuyor. sürekli kayıyor. sürekli geri çekmek zoruda kalıyorsunuz. Çok yorucu 3- xl olsun diye sepet dişlerini çok sıkı yapmışlar. Tabaklar birbirini kapatıyor ve haliyle temizlenmiyor. Araya bir boşluk koyduğunuzda da az tabak alıyor. yerleştirmek işkence, üst raftaki tabak kısmı içinde aynı şey geçerli 4- kapağı çok sert. Sert açılıyor. Makine öne geliyor. Servis sabitleyici kullanın dedi. yani yorulmak istiyorsanız buyrun alın....ben bin pişmanım sevmediğiniz birine kötülük yapmak istiyorsunuz da tavsiye edin...

 • Media Markt aracılığıyla, 09.02.2019
  electrolux kalitesi

  Avantajlar : mükemmel yıkama , Yıkama bittiğinde kendiliğnden kapanıyor.
  Dezavantajlar : Kapağı sert kapanıyor.
  Birkaç aydır kullanıyoruz. Son derece güzel yıkıyor. Kapağı biraz sert kapanıyor gibi ama zamanla alıştık.

 • YorumBudur.com aracılığıyla, 01.02.2019

  Böyle bir ilgisizlik olamaz 1 aylık bulaşık makinası için kaç kere genel merkezi aradık bilmiyorum düzgün yıkamadığını dile getirdim. Servis resim istedi çekip göderdim onlarda merkeze göndermişler bulaşıklar düzgün yerleşmediği için randıman alınmadığı servis gelirse ücret alacağını dile getirdiler. Ya ilk defa bulaşık makinesi kullanmıyorum ayrıca bardakları nasıl yerleştiriyorlar gerçekten merak konusu.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.10.2018
  "İyi bir satıcı"

  Olumlu yönleri: Ürün sıfır, zamanında ve hasarsız bir şekilde teslim edildi. Teknosa'ya teşekkür ederim.

 • Media Markt aracılığıyla, 17.05.2018
  electrolux bulaşık makinası

  Avantajlar : akıllı
  Dezavantajlar : yok
  akıllı, sessiz, pırıl pırıl yıkayan bir makina

 • Media Markt aracılığıyla, 14.02.2018
  Elecktrolux Kalitesi

  Bu üründe karar kıldım gayet kaliteli bir model almayı düşünüyorum.

 • Media Markt aracılığıyla, 10.01.2018
  çok kullanışlı bir makine

  çok beğendim gerçekten çok iyi bir bulaşık makinesi çok şık tasarımlı ve geniş hacimli bir bulaşık makinesi çok beğendim sessiz çalışıyor gayet iyi tavsiye ederim

 • Media Markt aracılığıyla, 17.11.2017
  Güzel

  Kolay kullanımı olan harika bir ürün herkese tavsiye ederimhızlı kargo için teşekkürler mediamarkt

 • Media Markt aracılığıyla, 17.11.2017
  Güzel

  Kolay kullanımı olan harika bir ürün herkese tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.10.2017
  Beş Yıldız

  Gözünüz kapalı alabilirsiniz. Electrolux son derece kaliteli ürünler üretiyor. Daha önceki beyaz eşyalarımda electrolux'tü. Ben bu markadan şaşman, sizde öyle yapın derim :)

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 13.09.2017

  Olumlu yönleri: Fiyat/performans ürünü. Oldukça temiz ve sessiz yıkıyor. Enerji ve su tasarrufunu farkedebilme imkanım olamadı. Olumsuz yönleri: Kullanılmıyorken kapak kapatılınca açması çok kolay değil. Cihaz yerinden oynuyor. Cihazı biraz ağırlaştırsalarmış iyi olurmuş. Alt çekmecedeki tabak dizme yerleri çok sıkışık. Çubukların katlanmaması dezavantaj. Tezgah yüksekliği nedeniyle üst kapağı sökmeniz gerekiyorsa power on//off düğmesi kapağın üstünde yer aldığı ve açıkta korumasız kaldığı için tezgahtan akabilecek su tehlikesine açık.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 12.09.2017

  Olumlu yönleri: ilgili sözünde duran işletme,bulaşıklarda en küçük bir leke bile bırakmıyor

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Electrolux ESF8635ROX Air Dry Inox Bulaşık Makinesi kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Electrolux ESF8635ROX Air Dry Inox Bulaşık Makinesi yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat