Everest KB-530 Siyah Klavye Yorumları

Everest KB-530 Siyah Klavye yorum ve tavsiyeleri

(7 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  Satıcı firma olan Ucuzlukcu 10 Numara 5 Yıldızsın. Çok memnun kaldım.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  tuşları orta kalitede ama yazması öyle akıcı ve rahat ki. multimedya tuşları çok kullanışlı.ayrıca klavye çok ince haberiniz olsun. heryere rahatlıkla sığabilir. bunun dışında numlock capslock gibi özellikler için mavi led ışık kullanılmış tepeden bakarsanız biraz sert gelebilir ışık ama klavye önünüzde belli bir açı ile durduğu için öyle rahatsız edici bir durum söz konusu değil. fiyat performans ürünlerinin kralı diyebilirm.

 • NI1 aracılığıyla, 01.04.2020
  good shipping and good product and good seller

  good shipping and good product and good seller

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.08.2018
  teşekkürler smallman

  klavye multimedya özellikli yani ses açma kapama müzik açma durdur başlat gibi 8 fonksiyonu var. mavi ledler çok iyi görünüyor. klavye ince ve sıkıştırılmış laptop klavye düzeninde. dökülen suyu hemen içine çekmez temizlenmesi benzerlerine göre kolay sayılır.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.06.2018
  Beş Yıldız

  başka ürünlere fazla bedeller ödemeyiniz. İşinizi çok rahat bir şekilde bu klavye ile çözebilirsiniz.

 • HepsiB. aracılığıyla, 22.06.2018
  Beş Yıldız

  Ürün gayet kullanışlı, oyun için almıyor ve kablolu istiyorsanız, diğerlerine fazladan para vermenize gerek yok. Bu klavye iş görür

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.03.2017
  Dört Yıldız

  Gayet güzel ve kullanışlı bir klavye. Tuşları laptop tuşları tarzında basım hissiyatı olarak. Driver gerektirmiyor, tak çalıştır yani. Tuşların yazıları zamanla silinir gibi ancak beni en çok rahatsız eden şey Num, Caps ve Scroll ışıklarının şiddeti. Mavi ve çok dikkat dağıtacak şekilde. Tabii f/p olarak gayet başarılı bir ürün

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Everest KB-530 Siyah Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Everest KB-530 Siyah Klavye yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat