GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti Yorumları

GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti yorum ve tavsiyeleri

(3 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla, 18.08.2015
  Mükemmel

  Daha önce bir çok pil şarj cihazı satın aldım. ama kesinlikle bu ürün mükemmel. 2700 mah 4 pili bile 3 saatte şarj etti. doluluk oranıda %90 larda kesinlikle tavsiye ederim. ayrıca ürün paketinden 4 adet 2000 mah şarjlı pilde çıkıyor :)

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.05.2015
  Güzel Ürün

  Hem AA hem de AAA pilleri şarj edebiliyor, AAA için bazı cihazlardaki gibi ek bir parçaya ihtiyacı yok; pil haznesinin içinde küçük bir çentik var, pilin (-) kısmını orada denk getiriyorsunuz, tık diye oturuyor yerine. Ürün çok hafif, pil haznesinin olduğu yerin arkası açık, tırnağınızı kırmadan parmağınızla iterek pilleri çıkarabiliyorsunuz. Fiyatı biraz tuzlu ama değer.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.02.2013
  SÜPER HARİKA

  ŞARJI KOYUYOSUNUZ 1.5 2 SAATE TMM SÜPER ŞARJ OLAYI SÜPER UZAKTAN KUMANDALI ARABADA KULLANIYORUM NORMAL PİLDEN KAT KAT İYİ F/P 10/10 ALDI BENDEN

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. GP Powerbank PB70 Taşınabilir Şarj Aleti yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat