Hiking M2 Altın Yorumları

Hiking M2 Altın yorum ve tavsiyeleri

(12 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 21.06.2019
  "."

  Olumlu yönleri: Kayınpederim akıllı telefon kullanmıyor. İstemiyor akıllı telefon. Sadece beni arasınlar ben arayayım yeterli diyenlerden. Kendisine Hiking M 2 bu telefonu aldık. Gerçekten çok sade çok kullanışlı bir telefon. Oldukça da sağlam bir telefon. Sadece resim çekmeyi seviyorsanız hafıza kartı taktırın onun dışında bence .çok iyi bir cihaz fiyatına göre performansı çok yüksek bence. Kayınpederim de çok sevdi. Menüsü kolay olduğu için kullanımında hiç zorlanmadı. İhtiyacınız varsa bence kesinlikle gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 • NI1 aracılığıyla, 22.03.2019
  ürün anlatıdığı gibi.alınablir

  kullanımı kolay..tavsiye ederim

 • NI1 aracılığıyla, 08.01.2018
  berbat bir telefon 40 günde bozuldu

  berbat bir telefon 40 günde bozuldu

 • NI1 aracılığıyla, 05.12.2017
  ürün açıklamalardaki gibi idi. problemsiz bir alış veriş oldu...

  ürün açıklamalardaki gibi idi. problemsiz bir alış veriş oldu...

 • HepsiB. aracılığıyla, 26.08.2017
  Hiking m2

  Kapagı açmak için çok uğraştık açarken zorlayıp yamulttuk kullanma kılavuzundada açmak için bilgi yer almıyor biraz sıkıntılı....

 • NI1 aracılığıyla, 10.08.2017
  mng

  ürün güzel. kargo şirketi berbat. arayan yok. gidiyorsun ürünü bulamıyorlar bile. gidip sormasan ürün felan gelmez. kargoda kaybolur. kargo şirketini değiştirsinler.(mng kargo)

 • HepsiB. aracılığıyla, 08.08.2017
  Ben beğendim

  Arka kapağı açmak hiçte zor değil.onu dert etmeyin. sadece kapağın değil komple arka tarafın çıktığını unutmayın. ona göre açmaya çalışın. telefon 1 günde elime ulaştı. paketleme gerçekten mükemmeldi. faturam ile beraber ürünümü orjinal kutusunda teslim aldım. fiyata göre hoş bir telefon. ele oturuşu, tuşları, ekranı güzel bir telefon. benim için eksilerini söyleyeyim. ana ekranı istediğim gibi düzeltemedim. el fenerine kısayol atayamadım. el fenerini illaki menüden açmak ve kapamak zorunda kaldım. aslında yön tuşlarına kısayol olarak konulabilirdi. belki vardır ama ben kurcaladım bulamadım. yazı karakterlerini biraz daha büyütebilsek daha hoş olacaktı. ve içinde 1 fotoğraf çekecek kadar dahi boş hafıza yok. illaki hafıza kartı takacaksınız. neticede ben telefonu beğendim. alo desin diyorsanız ve mesaj için alıyorsanız süper bir telefon.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.12.2016
  Memnun kaldım

  Arka kapağı açmak için bende uğraştım gönderen firmayı aradım üst tarafından hafifce bastırıp saj sokati yönüne doğru aşağı çektim bütün olarak çıkıyor kapat.Ürün güzel bu fiyata bu kadar olur.Anneye babaya veya şirket hattı olarak alınabilecek bir telefon.

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.08.2016
  kalite

  Arka kapağını çıkarmak için bayağı zorlandım. Sırf kapak yüzünden bile elde kalıp kırılacak bir telefon bu fiyatı çöpe atmaya değecek bir telefon olmadığını düşünüyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.08.2016
  kendi kategorisinde harika

  bulunmuş olduğu kategoride her yönden mükemmel bir telefon çok kısa sürede şarj olup uzun süre bitmiyor , arka kapağı profesyonel birine actırın kendiniz açmaya calışmayın bütün olarak açılıyor çelik kısmı zorlamayın

 • HepsiB. aracılığıyla, 09.08.2016
  Hiking M2

  telefonun arka kapağı çok zor açılıyor. arka kapağı açmak için telefona ağır hasar vermek zorunda kalıyorsunuz. telefon ufak bir müdahalede hemen deforme olan plastikten yapılmıştır.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.06.2016
  Harika Tasarım.

  Resimlere aldanmayın cihaz tanınmış bir markanın 230 modeline benziyor.2mp kamera oyun uygulama radyo vb aklınıza ne geliyorsa var.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Hiking M2 Altın kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Hiking M2 Altın yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat