Keenetic N300 Whole Home VDSL2-ADSL2 Modem Yorumları

Keenetic N300 Whole Home VDSL2-ADSL2 Modem yorum ve tavsiyeleri

(30 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Kurulum videolar ile bile olsa zorlu bir süreç . Detay bilgisi olmadan teknoloji ile ilgili olmayan birisi çözümleyip kurulum yapmaz . Mesh sistem konusunda ise dublex evimde turknet ile bağlantı sorunları kopmalar ve sinyal kaybı yaşamaktayım . Bu cihaz ve türknet üzerinden erişim sağlayanlar internet sinyal kaybı sinyal düşüklüğü yaşıyorlar gözlemlediğim kadarıyla . İkinci cihaz olarak gelen Keenetic lite ı mesh olarak bağladığımda dublex evin üst katında çoğunlukla veri kaybı yaşamaktayım 2.4 ghz bağlantılı şekilde . 5 ghz olmadığını aldıktan sonra farkettim zaten. Sanırım mesh sistem olarak değil de ek gelen cihazı accesspoint olarak kullanmak süreci bie nebze değiştirebilir . Fırsat bulup tekrar kurcalamam lazım . Alacaklar buna hazırlıklı olsunlar . Ayrıca kutu da sadece incecik patpata sarılı olması da kutu hasarına sebep olmuş elektronik ürünün paketinin dağa sağlam gönderilmesi gerekir . Bu ta kargolamada eksi yön !

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Fiyatı güncel olarak gayet iyi. İkisi tek tek alsanız 1200₺ geliyor. Ürün kaliteli , kurulum baya zor oldu. Güncelleme sonrası daha rahat kurulum olabilir. Keenetic firması aradım ve uzaktan destek ile kurdular. Satıcı firma çok hızlı 1 güne elime ulaştı.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  kesinlikle her evde/iş yerinde kullanılması gereken bir ürün

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.06.2022
  (Ürünü satın aldı)

  kolay kurulum basit ve nitelikli arayüz, iyi çekim gücü.. eviniz birden çok katlıysa ideal..

 • HepsiB. aracılığıyla, 07.04.2022
  (Ürünü satın aldı)

  Mesh için Ürünün firmware versiyonunu güncellemeniz gerekiyor. Arayüzden kolaylıkla yapılabilir. Turk telekom kullanıyorsanız bağlantı username kısmına @ttnet eklemeyi unutmayın. Mesh gayet başarılı, kopma yapmıyor. Arayüzü de güzel, cihazları kolayca takip edebiliyorsunuz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 10.03.2022
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Ev kullanıcısı için süper

  Olumlu yönleri: İlk başta menüsü karışık gelse de cihazın yapabildiklerini düşününce daha basit bir menü olamazdı diye düşündüm. web uygulamasında gerek ev ağını gerekse misafir ağını paylaşma çok pratik. Aynı şekilde mobil uygulamaya da ağı paylaşmak için kısayol konsaymış daha pratik olurdu.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 03.02.2022
  marka süper

  Olumlu yönleri: keenetic çok güzel bir arayüze sahip ve kullanımı çok güzel bir uygulaması var memnuniyetle kullanıyorum

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.01.2022
  on numara

  Olumlu yönleri: mükemmel kalite

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.12.2021
  Kullanılır ürün

  Olumsuz yönleri: Ben bu ürünü yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ev yaklaşık 130 metrekare olduğu için araya duvar girince çekim gücünde hafif düşmeler oluyor ama genel olarak modemi beğendim. İyi bir performans sergiliyor. Bu fiyata satın alabileceğiniz en iyi modem. Eğer çok hafif donma problemlerini aldırış etmeyeceksiniz satın alın derim. Ürünün anten sayısı 2. Eğer 4 olsaydı daha çok sevebilirdim diye düşünüyorum. Bu haliyle de iş görüyor

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.12.2021
  hızlı gönderim

  Olumlu yönleri: herkese tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 28.11.2021
  kaliteli ama???

  Olumlu yönleri: ürün gercekten kaliteli ve çok fazla işlevi var güncellemesini falan kendi yapiyor Olumsuz yönleri: wifi çekim gücü malesef hayâl kırıklığı yarattı:(

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.11.2021
  Güzel ve kalite

  Olumlu yönleri: On numara beş yıldız bir ürün

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 25.10.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Fiyat performans

  Olumlu yönleri: Uygulaması var, güncellemeleri alıyor,çekim alanı gayet iyi

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Kolay kurulum

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 31.08.2021
  çok iyi

  Olumlu yönleri: çekim gücü çok iyi , özelikli ma tümünü kullanırmıyım? fiyat olarak ta diğer ağzımızın alıştığı markalardan iyi

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 19.08.2021
  iyi

  Olumlu yönleri: kurulumu oldukça basit. Çekim gücü harika. her hangi bir problem yaşamadık. kolaylıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Boyutu çok ideal. Fiyatı çok iyi. Ürün performansı da çok iyi. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.Anlaşılacağı üzere ürün gayet başarılı. Mutlaka herkeste bulunması gereken bir şey. Memnuniyetle kullanıyorum. Tereddüt etmeden alabilirsiniz. Tavsiye ederim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.07.2021
  Kaliteli

  Olumlu yönleri: Bağlantı ve ayarlarını mobil uygulama ile çok kolay yapabiliyorsunuz, bağlantı hızı gayet iyi ve bağlantı kopma olayı yaşatmıyor bize. Olumsuz yönleri: çekim gücü biraz daha yi olabilirdi, arada iki duvar olunca sinyali düşüyor

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 23.06.2021
  güzel

  Olumlu yönleri: Cihazı satın alıp almama konusunda çok kararsızdım fakat yorumları ve cihazın özelliklerini gördükten sonra cihazı almaya karar verdim. Cihazın kurulumu oldukça kolay ve yormuyor. WISP sistemi gerçekten çok performanslı. Aynı anda iki interneti sonlandırabilme özelliğine sahip. Mobil uygulama ile modemi yönetmem bana ekstra bir kolaylık sağladı. Aradığım ve beklediğim özellikleirn fazlasını bu modemde buldum. Herkese tavsiye ederim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.06.2021
  iyi

  Olumlu yönleri: gayet iyi

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 09.06.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Tavsiye ederim.

  Olumlu yönleri: Çekim gücü çok iyi, kurulum da basit. Olumsuz yönleri: Açıklamada fiber desteği var yazılmış ama fiberi desteklemiyor bilginize.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Keenetic N300 Whole Home VDSL2-ADSL2 Modem kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Keenetic N300 Whole Home VDSL2-ADSL2 Modem yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat