KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu yorum ve tavsiyeleri

KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu Yorumları

KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu

(11 yorum)

11 Yorum

5
9 yorum
2
1 yorum
1
1 yorumyorumları yıldız sayısına göre filtrele:
yorumları sağlayıcıya göre filtrele:
sil Lütfen aratılacak kelimeyi yazınız
 • Trendyol aracılığıyla, 19.08.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Çok pratik kullanımı . Kalabalık aile değilseniz gayette ideal ölçülerde . Kaba değil çok beğendim

 • Amazzon aracılığıyla, 15.08.2021
  Tek elle rahat kullanım kolaylığı.

  Güçlü motor, sağlam materyal, tek elle kullanım, sulandırmadan parçalı kesim. Fiyatı yüksek ama piyasadaki ürünlerden çok farklı. Pratik yardımcı.10 yıllık Kithhenaid mutfak şefimden sonra güvenerek aldım.

 • Amazzon aracılığıyla, 07.08.2021
  Çok zayıf ya da bozuk

  Ürün zayıf biraz muzlu süt yapıyırum muzları bile parçalamıyor eskiden büyük olanı kullandım daha iyiydi bu pek işe yaramaz bozuk olabileceğini de düşündüm amazzonda indirimden aldım acaba bozuk ürün mü gönderildi yumuşak meyveleri dahi parçalamıyor

 • Amazzon aracılığıyla, 23.05.2021
  Humusta sınıfı geçti...

  Benim için bu tür aletlerde tek kriter var. Kesintisiz şekilde humus yapabilmek. Sınıfı geçti bir kez bile ısınıp durmadı ve zorlanmadı. Önceki tefal 700w olmasına rağmen, en az 4-5 kere duruyordu makine. Ve çileye dönüşüyordu. Ama kitchenaid’de bu yaşanmadı. Tek sorun humus biraz pürüzlü oldu. Ama o da benim hatam çok fazla nohut koydum içine. Diğer havuç vs. zaten çok iyi kıyıyor. Hepsi eşit oluyor parçaların. Fakat iyi el ayarı yapmak lazım. Kaçırınca çok ince kıyıyor. Yine de eşit oluyor ama.--Bir ekleme yapmak istedim. Bu makinenin gücünü anlamak için sorbet yapmayı denedim. Donmuş meyveleri (mango, muz, yaban mersini, vs.) içine atıp -biraz da korkarak- çalıştırdım. Üstüne yapışkan agave şurubu/bal eklememe rağmen sorunsuz çalıştı ve muhteşem bir sonuç elde ettim. Makineyi uzun çalıştırmak gerekiyor ama unutmayın. Olmadı, dönmüyor diye vazgeçmeyin. Dondurma yaptı resmen alet. Yani zayıf çalışıyor diyen arkadaşa sanırım bozuk gitmiştir.

 • Amazzon aracılığıyla, 23.05.2021
  Humusta sınıfı geçti...

  Benim için bu tür aletlerde tek kriter var. Kesintisiz şekilde humus yapabilmek. Sınıfı geçti bir kez bile ısınıp durmadı ve zorlanmadı. Önceki tefal 700w olmasına rağmen, en az 4-5 kere duruyordu makine. Ve çileye dönüşüyordu. Ama kitchenaid’de bu yaşanmadı. Tek sorun humus biraz pürüzlü oldu. Ama o da benim hatam çok fazla nohut koydum içine. Diğer havuç vs. zaten çok iyi kıyıyor. Hepsi eşit oluyor parçaların. Fakat iyi el ayarı yapmak lazım. Kaçırınca çok ince kıyıyor. Yine de eşit oluyor ama.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.05.2021
  (Ürünü satın aldı)

  kalitesi tartışılmaz , mutfak gereçleri konusunda lider firma. Alman malı. çok kaliteli. ucuz ürünleri defalarca aldık kullandık bozuldu. bir defa da iyisini alalım dedik. memnunuz 1 aylık kullanım sonrası...

 • Amazzon aracılığıyla, 10.04.2021
  Üründe teknik tasarım sorunu mevcut

  Alalı 1 hafta olmadı. 5. kullanımda kulplu çalışma hazesinin orta kısmındaki baca gibi olan ve takma aparatının geçtiği bölümün ağız kısmının iç cephesinde sürtmeden dolayı yüzeyinde aşınma oldu. Sanırım bıçak dönerken adaptörde balans yaratınca iç kısım bu plastik kısıma sürtüyor. Fotoğraflarını çekmiştim ama fotoğraf yükleme seçeneği yok sanırım. İyi bir marka. Her türlü mühendisliği düşünmüşlerdir dedim ama böyle bir olayla karşılaşınca şaşırdım ve üzüldüm. Hevesle almıştım.

 • Trendyol aracılığıyla, 09.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün gayet güzel geldi, haznesini biraz küçük bulduğum için iade etmek zorunda kaldım. Tek kişilik yemek hazırlıkları için yeterli olacaktır.

 • Trendyol aracılığıyla, 10.02.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün çabuk teslim edildi, çok memnun kaldım,

 • Trendyol aracılığıyla, 04.06.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Çok güzel bir ürün ve paketlerim çok iyi gekdi

 • Trendyol aracılığıyla, 28.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Karantina günlerinde evde çok yemek yapınca pratik ve kaliteli bir doğrayıcı gerekti ve buldum

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat