KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu Yorumları

KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu yorum ve tavsiyeleri

(11 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Amazzon aracılığıyla, 08.11.2022
  Haznesi çatlak geldi/güncelleme

  Plastik haznenin altında yaklaşık 10 cm uzunluğunda bir çatlakla geldi maalesef. Aşırı da özenerek almıştım. Ürün anlatmadan yorum yapmayı sevmiyorum ama kullanmadan çok dikkatle inceleyin diye bu sefer yazmak istedim. Çünkü kutu daha önceden açılmışa benzemiyordu, tahminim fabrika çıkışı defolu… *** Güncel yorum: Matte black çatlak olanı iade edip onyx black satın aldım. Onyx black kesinlikle çok daha iyi görünüyor, çatlak çıkması şansımaymış diyelim :)) Neyse, deneyimime geçeyim hemen. Diğer robotlara oranla ya bıçağı daha keskin ya da motoru tahmin ettiğimden de güçlü çünkü crumble yapmak için kullandım ve sonuç benim için hüsran oldu. Makineyi tanımadığım için tahminim 5-6 saniyede olacakken ben 15-20 saniye çalıştırdım ve crumble yerine helva yapmış gibi bir şey oldum. Diğer robotlardan çok çok daha kısa süreli çalıştırın lütfen. Ayrıca başka bir hüsran -bu makineyle alakalı değil- videolarda heavy cream’den whipped cream yapmak beş saniye falan sürüyordu ve çok heveslenmiştim. Türkiye’de satılan kremayla whipped cream asla yapılmıyor. Normalde tıraş köpüğü kıvamında olması gerekirken maksimum beşamel sos kıvamında oldu, demek ki daha çok çırpmak gerekiyor dedim ve daha çok çırptım, bu sefer de krema kesildi :))) Çırpma aparatıyla yumurta akını da köpük yapmayı deneyeceğim, yorumumu güncellerim.

 • Amazzon aracılığıyla, 19.01.2022
  Kitchenaid kalitesi

  Başarılı!

 • Amazzon aracılığıyla, 02.12.2021
  çok güzel bayıldım

  çok istiyordum aldım çok memnunum bayılarak aldım...

 • Trendyol aracılığıyla, 19.08.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Çok pratik kullanımı . Kalabalık aile değilseniz gayette ideal ölçülerde . Kaba değil çok beğendim

 • Amazzon aracılığıyla, 23.05.2021
  Humusta sınıfı geçti...

  Benim için bu tür aletlerde tek kriter var. Kesintisiz şekilde humus yapabilmek. Sınıfı geçti bir kez bile ısınıp durmadı ve zorlanmadı. Önceki tefal 700w olmasına rağmen, en az 4-5 kere duruyordu makine. Ve çileye dönüşüyordu. Ama kitchenaid’de bu yaşanmadı. Tek sorun humus biraz pürüzlü oldu. Ama o da benim hatam çok fazla nohut koydum içine. Diğer havuç vs. zaten çok iyi kıyıyor. Hepsi eşit oluyor parçaların. Fakat iyi el ayarı yapmak lazım. Kaçırınca çok ince kıyıyor. Yine de eşit oluyor ama. -- Bir ekleme yapmak istedim. Bu makinenin gücünü anlamak için sorbet yapmayı denedim. Donmuş meyveleri (mango, muz, yaban mersini, vs.) içine atıp -biraz da korkarak- çalıştırdım. Üstüne yapışkan agave şurubu/bal eklememe rağmen sorunsuz çalıştı ve muhteşem bir sonuç elde ettim. Makineyi uzun çalıştırmak gerekiyor ama unutmayın. Olmadı, dönmüyor diye vazgeçmeyin. Dondurma yaptı resmen alet. Yani zayıf çalışıyor diyen arkadaşa sanırım bozuk gitmiştir.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.05.2021
  (Ürünü satın aldı)

  kalitesi tartışılmaz , mutfak gereçleri konusunda lider firma. Alman malı. çok kaliteli. ucuz ürünleri defalarca aldık kullandık bozuldu. bir defa da iyisini alalım dedik. memnunuz 1 aylık kullanım sonrası...

 • Amazzon aracılığıyla, 10.04.2021
  Üründe teknik tasarım sorunu mevcut

  Alalı 1 hafta olmadı. 5. kullanımda kulplu çalışma hazesinin orta kısmındaki baca gibi olan ve takma aparatının geçtiği bölümün ağız kısmının iç cephesinde sürtmeden dolayı yüzeyinde aşınma oldu. Sanırım bıçak dönerken adaptörde balans yaratınca iç kısım bu plastik kısıma sürtüyor. Fotoğraflarını çekmiştim ama fotoğraf yükleme seçeneği yok sanırım. İyi bir marka. Her türlü mühendisliği düşünmüşlerdir dedim ama böyle bir olayla karşılaşınca şaşırdım ve üzüldüm. Hevesle almıştım.

 • Trendyol aracılığıyla, 09.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün gayet güzel geldi, haznesini biraz küçük bulduğum için iade etmek zorunda kaldım. Tek kişilik yemek hazırlıkları için yeterli olacaktır.

 • Trendyol aracılığıyla, 10.02.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün çabuk teslim edildi, çok memnun kaldım,

 • Trendyol aracılığıyla, 04.06.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Çok güzel bir ürün ve paketlerim çok iyi gekdi

 • Trendyol aracılığıyla, 28.04.2020
  (Ürünü satın aldı)

  Karantina günlerinde evde çok yemek yapınca pratik ve kaliteli bir doğrayıcı gerekti ve buldum

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. KitchenAid 5KFC0516EOB Onyx Black Mutfak Robotu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat