KitchenAid 5KFP0919EER Kırmızı Mutfak Robotu Yorumları

KitchenAid 5KFP0919EER Kırmızı Mutfak Robotu yorum ve tavsiyeleri

(9 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • G. Gidiyor aracılığıyla, 20.12.2021
  Mutfak robotu

  Olumlu yönleri: Ben özellikle rendeleme; havuç peynir kırmızı lahana için tercih ettim . Domates çekiyorum. Memnunum. Tam amacıma yönelik bir ürün, kaliteli. Olumsuz yönleri: soğan doğraması tam istediğim gibi olmadı,sanki biraz suyu çıkıyor eziyor. Tapırın şefi gibi tane tane olmuyor.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 16.12.2021
  mükemmel

  Olumlu yönleri: Mükemmel temizlik

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 10.12.2021
  mükemmel

  Olumlu yönleri: Mükemmel

 • Trendyol aracılığıyla, 28.06.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ceyizimekaldiriyorum önerisiyle aldım. Çok sessiz çok hoş bir ürün.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 08.06.2021
  GARANTİ YOK

  Olumsuz yönleri: Ürünü aldım kazara onay da verdim ama garanti belgesi yok...

 • Trendyol aracılığıyla, 05.05.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Mükemmel ötesi soğanı doğrarken sulandırmadı. Şu ana kadar kullandığım biç bir robot (hepsi üst segment) maydanoz doğrayamıyordu sapları bıçağa dolanıyordu ama bu doğradı. Doğradığım hiç birşeyi sulandırmadan doğradı kesinlikle pahalı diye düşünmeyin böyle şeylere ömürlük gözüyle bakıyorum ben bir kere alın en kullanışlısını alın. Çok uzun süre çalıştırdım ısınmadıda ...

 • Trendyol aracılığıyla, 15.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürünü gelir gelmez denedim. Muadillerine göre biraz pahalı değer mi değmez mi ilerleyen günlerde anlayacağım. içinden ince, orta ve kalın olmak üzere, bir tarafı dilimleyen bir tarafı rende yapan 3 adet dilimleme aparatı çıktı. Dilim kalınlıkları çok ideal. özellikle salatalık havuç gibi yiyecekleri kağıt gibi ince dilimlemiyor. ince dilimlenince genelde suyu çıkıp yumuşar ya, bu makine gayet diri diri dilimledi. rendeleme aparatı da başarılı. soğanı bile sulandırmadan sanki bıçakla doğranmış gibi yaptı bu özelliğine bayıldım. Bende başka bir markanın (iyi bir marka) sadece rende yapan robotu var onunla sadece sert sebze meyve ve peynir rendelerken, soğanı rendeleyemiyordum. Kırmızı lahana, pancar, havuç, soğan ve kereviz rendeledim gayet başarılı. Ayrıca köfte için taze ekmekleri de, özellikle taze olduğunu tekrar belirtmek ıstiyorum, galeta unu kıvamına kolaylıkla getirdi. Tek kötü özelliği kapakla rende arasındaki boşlukta sebzenin son kısmının doğranmadan kalması, ama bu diğer muadillerinde de olan bir sorun.

 • Trendyol aracılığıyla, 05.02.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Çok severek aldım çok kullanışlı bir ürün

 • Trendyol aracılığıyla, 22.10.2020
  (Ürünü satın aldı)

  2200aldım barına bir ürün cook çok güzel ❤️❤️❤️

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
KitchenAid 5KFP0919EER Kırmızı Mutfak Robotu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. KitchenAid 5KFP0919EER Kırmızı Mutfak Robotu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat