Lenovo S580 5 inç Çift Hatlı 8 MP Akıllı Cep Telefonu Yorumları

Lenovo S580 5 inç Çift Hatlı 8 MP Akıllı Cep Telefonu yorum ve tavsiyeleri

(4 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:

 • Beklentinin üstünde..

  Cihaz beklentinin daha fazlasını veriyor, aynı sınıftaki cihazlara göre en büyük artısı 4 çekirdekli olması ekran görüntüsü hızı çift hatlı olması cihazın inceliği hafifliği görünümü cihazın parasından fazlasını veriyor.Fotoğraf kalitesinide unutmamak gerek ayrıca cihazın kutusundan orjinal şeffaf kılıf ve ekran koruyucu çıkıyor buda artıdır diyorum. Sonuç olarak lenovo kalitesini göstermiş rahatlıkla alınabilir..


 • çift hat tercihi olanlar için ideal

  Yazılım desteği mükemmel aldıktan kısa bir süre sonra 4.4.2 güncellemesi geliyor. lenovo arayüz enteresan Samsung vb android kullananlar alışması biraz zaman alıyor. Pil kullanımı iyi. En zayıf yanı ekran dokunmatik hassasiyeti. Yalnızca 1.slottaki hatta 3g ve internet kullanımı var. Manyetik sensörler olmadığı için pusula tipi uygulamalar çalışmıyor. İş ve özel hattını birlikte kullanacaklar ideal bir telefon.


 • fiyat - performans açısından kusursuz

  bu fiyata alabileceğiniz telefonların bir hayli üstünde, lenovo kalitesiyle albenisini yükselten cihaz. 4-5 gündür kullanıyorum, çok memnunum.


 • Fiyatına göre "çok iyi"

  artıları; fiyat,, ekranın görünümü çok iyi/renkler çok canlı,, arayüz çok akıcı ve basit,, 4.4.2 güncellemesi mevcut,, performans normal kullanım için gayet yeterli(takılma, kasma, donma yok) eksileri; DOKUNMATİK;hassasiyet çok iyi değil. Biraz sert basmak gerekiyor. Bi tık aşağısı tvli cep telefonlarına benzermiş :),,Pil ömrü çok iyi değil. Günü kurtarmıyor. Hiç kesintisiz 3-4 saat mail,twitter,internette sörf yapılsa biter. Oyunu saymıyorum bile. Denemedim ama herhalde 2 saat oyun oynansa biter diye düşünüyorum. Ne eksi ne artı ; malzeme kalitesi, fotoğraf kalitesi bu fiyata normal sayılabilecek düzeyde. Çok büyük beklentiye girmemek gerek.

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Lenovo S580 5 inç Çift Hatlı 8 MP Akıllı Cep Telefonu kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Lenovo S580 5 inç Çift Hatlı 8 MP Akıllı Cep Telefonu yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat