LogiLink ID0120 Klavye Yorumları

LogiLink ID0120 Klavye yorum ve tavsiyeleri

(13 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Amazzon aracılığıyla, 08.08.2023
  İşlevini yerine getiriyor.

  Yarı fiyatına satılan muadillerinden daha kaliteli hissettiriyor.

 • Amazzon aracılığıyla, 06.11.2022
  Teşekkür

  Ürün elime başta bildirilen süreden birkaç gün önce geldi, kullanıyorum ve sorunsuz çalışıyor.

 • Amazzon aracılığıyla, 17.06.2022
  Yoklukta gider

  Ürün basış hissiyatı güzel. Kablosuz çekimde sanki çok stabil değil gibi ama idare ediyorum. Kargolama efsane hızlı oldu. 1 hafta da ulaştı.

 • Amazzon aracılığıyla, 30.05.2022
  Kaliteli

  piyasadaki numpad leri hepsinden daha iyi bir fiyat performans ürünü. Tuş yapısı ve kalitesi diğer modellerden ayrışan rn büyük özelliği. Tasarımı da olması gerektiği gibi amacına uygun sade.

 • NI1 aracılığıyla, 05.04.2018
  Başarılı

  Ergonomik, iş görür. Plastiği daha kaliteli olabilir sadece. Ama piyasada daha iyisi zaten yok. Aynı gün kargolandı, hızlı sorunsuz gönderi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 02.03.2018
  Kullanışlı

  Kablosuz algılaması konusunda sıkıntı yaşamadım. Açma-Kapama özelliği konusunda hiç sıkıntı yaşamadım. Pil tasarrufu sağlamak için bir süre sonra kendisini kapatıyor. Fakat herhangi bir tuşa dokunduğunuz anda, açılıyor ve aynı anda da bastığınız tuşu ekrana aktarıyor. Yani gayet iyi. Ürün bana göre sadece bir noktada başarısız, o da tüm aynı kategorideki ürünlerde var sanırım; bu ürünün asıl amacı nümerik tuşları olmayan dizüstü bilgisayarlarda kullanılmasıdır. Fakat tuş takımı daha çok masaüstü klavyelerindeki gibi biraz büyük ve hantal. Hani dizüstü tuşları hem alçak ve hem de çok yumuşak olur, bu ise yumuşak olmasına karşın yüksek tuş takımına sahip ve biraz da sesli. Yani daha eroıomik olabilirdi. Geneli itibariyle amacına hizmet ediyor ve alınabilir bir ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.10.2017
  Dört Yıldız

  üründe sıkıntı yok sağlam çalışoyor

 • NI1 aracılığıyla, 23.03.2017
  Teşekkürler

  Ürün güzel fakat usb için bir yer yapımışolsa daha iyi olurdu.

 • HepsiB. aracılığıyla, 14.11.2016
  Kullanışsız, teknik olarak sorunlu

  Üründe şöyle bir sıkıntı var. Numerik' in çalışması için NumLock' a basmanız gerekiyor. Bu durumda Notebook'ta da NumLock active oluyor. Notebook' tan Num Lock' u kapatınca üründe de NumLock kapandığı için işlem yapmıyor. Dolayısıyla kullanmak için her seferinde açıp kapamak lazım ki bu durum hiç efektif değil. Dolayısıyla ürün hiç kullanışlı değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 25.05.2016
  LogiLink ID0120 18

  ürün çok güzel kargo süresi uzun yazıyor ama daha kısa zamanda elimde oldu

 • NI1 aracılığıyla, 01.06.2015

  işlevi açısından iyi, ultrabook la kullanmak için aldım daha zarif formda olacağını umuyordum makinemin tuş seviyesinden yaklaşık 1 cm kadar daha kalın.

 • NI1 aracılığıyla, 18.05.2015
  Sorunsuz Teslimat

  evet ürün gayet iyi

 • NI1 aracılığıyla, 01.12.2014
  iyi

  işe yarar bi ürün teskrler

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
LogiLink ID0120 Klavye kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. LogiLink ID0120 Klavye yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat