Luxell LUX-1225 9 Dilim 2000 W Yağlı Radyatör Beyaz Yorumları

Luxell LUX-1225 9 Dilim 2000 W Yağlı Radyatör Beyaz yorum ve tavsiyeleri

(8 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün güzel ısıtıyor. Ancak satıcı hatalı renk göndermiş, belaz istemiştim siyah gelmiş. Luxel 9 dilim yağlı radyatörü tavsiye ederim

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.01.2022
  Kaliteli

  Olumlu yönleri: Kış aylarında işten geldiğim zaman üşüdüğüm için fazladan bir ısıtıcıya ihtiyacım oluyor. Uygun fiyatlı ve kolay taşınabilir olmasından dolayı tercih ettim. Birinci kademesinde bile ısıtma gücü çok yeterli geliyor. Benzer ısıtıcılara göre hem daha kaliteli hem de fiyatı daha uygun. Devrilme emniyeti sayesinde gönül rahatlığı ile kullanabiliyorum. Ben son derece memnun kaldım, ihtiyacı olanlar gönül rahatlığıyla tercih edebilir.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.01.2022
  Güzel

  Olumlu yönleri: Çocuklar için fazladan bir ısı kaynağına bazen ihtiyacımız olduğu için bu ısıtıcıyı satın aldım. 2000 Watt ısıtma gücüne sahip olduğu için çok güçlü bir şekilde ısıtabiliyor. 3 kademeli ısı kontrolü sayesinde de çok rahat şekilde ayarlayabiliyoruz. Devrilme emniyeti olduğu için çocuklar açısından güvenli bu yüzden de çok daha rahat olabiliyoruz.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 05.01.2022
  Tavsiye ederim

  Olumlu yönleri: Çocuğumuz küçük olduğu için kış aylarında fazladan bir ısıtıcıya ihtiyacımız oluyordu o yüzden bu ısıtıcıyı satın aldık. Tasarımı oldukça şık ve kaliteli. 2000 Watt ısıtma gücü de beklediğimden daha yüksek, henüz 3. kademesini kullanmadık bile. Fiyatına göre çok kaliteli ve performansı yüksek. Biz çok memnun kaldık, gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 29.04.2021
  iyi

  Olumlu yönleri: Özellikle kış aylarında evimde ısınma sorunu yaşıyorum. Bu sebeple kaliteli bir ısıtıcı satın almak istiyordum. Arkadaşlarımın da tavsiyesiyle modeli tercih ettim. Gerçekten çok beğendim. Tasarımı çok güzel, hafif yapısı sayesinde de bir yerden bir yere taşımak kolay. Markanın kalitesini yansıtan bir ürün olmuş.

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 14.02.2021
  Açılmış belki teşhir ürün

  Olumlu yönleri: Ürünü teslim alalı 2 hafta oldu denedik yaklaşık 10 metre kare odayı gayet başarılı ısıttı tasarım performans olarak fena değil ne kadar ekmek o kadar köfte Olumsuz yönleri: Adım gibi eminim ürün daha önceden açılmış ya kullanılmış ya da vitrin teşhir ürün yollamışlar paket aşırı hırpalanmış bu nedenden dolayı 3⭐️⭐️⭐️

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 06.01.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) çok teşekkür ediyorum

  Olumlu yönleri: Çok hızlı ve güvenilir bir firma orijinal ambalaj

 • G. Gidiyor aracılığıyla, 06.01.2021
  (yorum sahibi ürünü satın aldı) Tavsiye ederim

  Olumlu yönleri: Sorunsuz kargo, fiyatına oranla oldukça kaliteli bir ürün...

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Luxell LUX-1225 9 Dilim 2000 W Yağlı Radyatör Beyaz kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayıp ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Luxell LUX-1225 9 Dilim 2000 W Yağlı Radyatör Beyaz yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat