Microsoft 3600 PN7-00003 Mouse Yorumları

Microsoft 3600 PN7-00003 Mouse yorum ve tavsiyeleri

(179 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • Amazzon aracılığıyla, 24.11.2022
  Güzel ürün

  Ipadim ve macbookumda kullanıyorum gayet yeterli bir mouse

 • Amazzon aracılığıyla, 28.09.2022
  Çok Kaliteli

  Mause çok kaliteli ve ele oturuyor.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Hızlı teslimat ve özenli paketlemeydi.Teşekkürler

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Mousr konusunda hassasiyetim var. İleri geri tekerintırtıklı olan mousrler zamanla parmağı acıtıyor. Bu düz olduğu için gayet güzel ve yumuşak. Ürün çok güzel ve kaliteli. Çok ergonomik ele yatıyot.

 • Amazzon aracılığıyla, 25.09.2021
  Aynı Ürünü İkince Kez Aldım

  Daha öncede uzun süre kullandım, çok memnun kalmıştım tekrar aynı ürünü tercih ettim. Bluetooth olması avantaj. Ürün kaliteli...

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.09.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Hergün kullanıyoruz, haftada bir iki defa bilgisayarla bağlantısı kopuyor ama başka bluetooth farelerde de aynı sorunun yaşandığını okudum. Bunun dışında gayet iyi. Sessizliği hiç tıklama sesi yok gibi anlamayın tabi.

 • HepsiB. aracılığıyla, 01.09.2021
  (Ürünü satın aldı)

  iPad için almıştım, çok memnunum.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Usb portu meşgul etmemesi en büyük tercih sebebim.. Bluetooth üzerinden hızlıca bağlanıyor. Uzun süre bekleyince güç korumasından dolayı bağlantı için birkaç sn beklemek gerekiyor. Ergonomik ve duyarlı. Oldukça memnunum.. tavsiye ederim

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  kalitesi çok hoş, bt aparatı da almam gerekti aldım da aklımdaki tüm kötü fikirler gitti bir tane daha mı alsam diye düşünmeye başladım o derece güzel, elim küçük olduğu için cuk oturdu ama büyük eller için avuç içinde kaybolabilir.

 • HepsiB. aracılığıyla, 05.08.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün iyi paketlenmiş şekilde geldi, içinden pil de çıkıyor, güzel detay. Kullanıma gelecek olursak, windows 10 ile alakalı bir durum olsa da ara sıra takılmalar yaşanabiliyor. Özellikle ara vererek kullandığınızda. Yoğun kullanımda herhangi bir olumsuzluk yaşamadım. Yan kısımlarındaki yumuşak plastik alan rahat bir kullanım sağlıyor.

 • Amazzon aracılığıyla, 15.07.2021
  başarılı bir mouse

  Ürünü daha önce kullandığım Logitech B170 ile kıyasladığımda tamamen çığır açmışım gibi hissettim kendimi.Küçük ama ele oturuyor,Tepkimesi çok hassas ve alt kısmındaki padler çok başarılı.En çok hoşuma giden kısmı arkadaşlar bluetooth bağlanırken zaman alıyor yazmışlar ancak DELL bilgisayarımda kullanıyorum uzun süre beklediğimde 1 sn'lik arayla tekrar bağlanıp işime devam ediyorum.Diğer mouselere göre orta ağırlığa sahip olması malzemenin kalitesini gösteriyor ve tuş sesi rahatsız etmeceyecek şekilde bastığınızda tok ve sağlam olduğunu hissettiriyor. 7 aydır pilini değiştirmedim ama sürekli de kullanmıyorum.

 • Amazzon aracılığıyla, 06.06.2021
  Bağlantı Sıkıntısı

  Bağlantı problemi yaşadım. Bluetooth bağlantılı almak iyi değilmiş onu anladım

 • NI1 aracılığıyla, 27.05.2021
  sorunlu mouse

  ürünü ve alışverişi hiç beğenmedim, iade kabul etmediler.

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Daha önce dizüstü bilgisayarım için aldığım bu ürünü, 2 yıldır kullanıyordum bir çok fare denedim ancak bu kadar ergonomik olanını deneyimlememiştim. Yoğun vektörel çizimler sonrası 2. yılında sol tık işlevini yitirmeye başlayınca aynı fareyi tekrar tercih ettim.

 • NI1 aracılığıyla, 06.05.2021

  Küçük ve şık bir alet tek pilli içinden çıkıyor dokusu deri gibi bluetooth olması gayet güzel altta sürtünen yerler metal olsa iyi olurdu pad varken bile çizildi aşınmya elverişli..

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  kesinlikle harika

 • HepsiB. aracılığıyla
  (Ürünü satın aldı)

  Bugüne kadarki kullandığım en ergonomik laptop mouse budur heralde. Mac ile süper uyumlu çalışıyor. Ayrıca windows 10 ile de kullandım o da gayet iyi. Hassasiyet, pil ömrü, ergonomi her şeyiyle süper.

 • HepsiB. aracılığıyla, 04.04.2021
  (Ürünü satın aldı)

  fiyatına deger ürün

 • HepsiB. aracılığıyla, 03.04.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Bluetooth ile bağlantı sık sık kopuyor, her pc ile tam uyumlu çıkmsyabikiyor. Memnun değilim.

 • Trendyol aracılığıyla, 15.03.2021
  (Ürünü satın aldı)

  Ürün güzel fakat satıcıyı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Fiyatı uygun olduğu buradan aldım fakat satın aldığım ürünü değil 100 lira daha ucuz olan adaptörlü ve sadece şekli benzeyen başka bir ürün gönderildi .

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft 3600 PN7-00003 Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 3600 PN7-00003 Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat