Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse Yorumları

Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse yorum ve tavsiyeleri

(81 yorum)
yorumları yıldız sayısına göre filtrele:
 • HepsiB. aracılığıyla
  Gayet güzel

  2 Gün oldu ürün elime ulaşalı, inanılmaz ergonomik, tuşa basımı gayet iyi, çok kaliteli bir malzemeye sahip, tıklama sesi zayıf ama tok bir ses, çok hafif ve asla rahatsız ediciliğe sahip değil. Ürün ise ince ama geniş olduğu için eli dolduruyor. 2 adet ince kalem pil ile çalışıyor ve piller ürünle birlikte gönderilmiş oluyor. 1600 DPI lık bir mouse ve günlük işler için, oyun vs için kullanılmayacaksa, fazlasıyla iş gören, gayet hızlı bir ürün. beğenmediğim tek bir tarafı oldu ürünün, o da ortadaki yukarı aşağı fonksiyonunu karşılayan bilye (adı her neyse:)). Biraz ağır buldum, çevirmek için daha çok kuvvet uygulamanız gerekiyor, diğer mouselara nazaran. Bunun dışında genel olarak çok beğendim, almayı düşünenlere de tavsiye ederim.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Beş Yıldız

  güzel ve şık ürün.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Tekerleği bozuluyor!

  Notebook yanında çantada taşımak amacıyla aldım. 6 ay gayet güzel çalıştı; ancak sonra tekerleği bozuldu. Şu anda mouse çalışsa da, sayfada kaydırma yapamadığım için kullanmıyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla
  Dört Yıldız

  Kullanmaya alışmak biraz zor. Tıkladığınızda çıkan ses rahatsız edici olabiliyor

 • HepsiB. aracılığıyla
  Çok güzel bir bluetooth mouse ama...

  Merhaba, Bu ürünü yaklaşık 5 ay önce aldım. 5 ay sonunda mouse'un tekerleği bozuldu. Tekere tıklamadan sayfayı aşağıya ya da yukarıya hareket ettiremiyorum. Yurt dışı sayfalarda da bunu yaşayan çok kişi varmış. Üründe bu sıkıntı sanıyorum genel olarak var. Bu yüzden almamanızı tavsiye ediyorum.

 • NI1 aracılığıyla, 27.08.2019
  Kaliteli

  Tam olarak ultrabook'un yanında isteyeceğim şekilde sade, kullanışlı ve şık bir ürün. Hem hafif tasarımı hem de sayfa kaydırma özelliği olması güzel.

 • NI1 aracılığıyla, 09.08.2019
  Hızlı gönderi

  Teşekkür ediyorum. Hızlı gönderim

 • HepsiB. aracılığıyla, 16.05.2019
  Bilerek Alın

  Microsoft mouselarda tekerlek bozulması olayı kroniktir arkadaşlar bilerek alın. Yaklaşık 5-6 kadar farklı farklı modellerde Microsoft mouse eskittim tamamının tekerlekleri 6-10 ay aralıklarında bozuldu. Çoğunu bir o kadar daha tekerleksiz kullandım.

 • HepsiB. aracılığıyla, 11.05.2019
  Tekerlek problemli

  2 sene boyunca keyifle kullandım. Ergonomisi, boyutu ve kullanım kolaylığı açısından gayet iyi bir mouse. Malzemesinin çok kaliteli olmadığı belli, ama daha uzun seneler kullanırım diye düşünüyordum. Diğer arkadaşlar da yazmış, 2 sene yoğun kullanımdan sonra tekerleği bozuldu. Bu fiyata bu ürünü tavsiye etmiyorum. Tekerleği ile ilgili ciddi sıkıntı var, tavsiye etmiyorum.

 • HepsiB. aracılığıyla, 12.11.2018
  tekerlek bozuldu

  alalı yaklaşık 6 ay oluyor. tekerlek bozuldu. içini açıp baktığımda tekerleği alıcıya bağlayan parçanın çok zayıf bir plastikten yapıldığını gördüm. bu kadar pahalı bir ürün için kesinlikle daha iyi bir işçilik olmasını belkerdim.

 • HepsiB. aracılığıyla, 23.10.2018
  Tekerlek bozuluyor

  Herkes yazmış, ben de yazayım. Tekerleği birkaç ay sonra bozuluyor. Bu kadar pahalı mouse´da olmaması gerekiyor. Ben çok memnundum ergonomisinden ve pil yeri kapağının pratikliğinden. Ama tekerlek bozuluyor hemen. Çok garip.

 • NI1 aracılığıyla, 07.09.2018
  Sorunsuz tedarik süreci ve kaliteli ürün

  Kargo süreci hızlı ve sorunsuzdu. Ürün Microsoft'un olduğu için mağazaya tedarik sürecini sorunsuz gerçekleştirdiği için teşekkür ediyorum. Ürün inanılmaz şık ve kullanımı kolay. Kullanmak için illa tasarımcı olmaya gerek yok :)

 • HepsiB. aracılığıyla, 17.08.2018
  Kullanışlı Hafif Pratik

  Samsung W720 ile kullanıyorum, çok memnunum. Kayganlığı, sade oluşu hoşuma gitti. Arka tarafta pil konulacak yer çok güzel dizayn edilmiş. 2 gündür problemsiz kullanıyorum.

 • NI1 aracılığıyla, 29.06.2018
  Designer Mouse

  Kurulumu oldukça basit. Ben Lenovo Yoga 500 notebook ile beraber kullanıyorum. gecikme hiç yok. ahşap zemin dahil olmak üzere hemen tüm zeminlerde sorunsuz çalışıyor. Bir önceki fareme göre oldukça sessiz. Bluettoth bağlantısı kullandığı için ek bir dongle gerekmiyor ve herhangi bir USB çıkışınızı iptal etmiyor.

 • NI1 aracılığıyla, 28.06.2018
  Şahane

  Çok kaliteli bir mouse. Hem çok hafif ve ince hem de ele çok rahat oturuyor. Malzemesi de çok güzel hissettiriyor elde.

 • NI1 aracılığıyla, 24.06.2018
  Fena değil

  Tabletle kullanmak için aldım. Hassasiyeti yeterli, boyutu biraz büyük.

 • NI1 aracılığıyla, 19.06.2018
  Başarılı bir Aksesuar

  ürün gayet zarif ve kullanışlı

 • NI1 aracılığıyla, 16.06.2018
  tasarım harikası ve hafif

  Gayet ergonomik, hafif ve kullanışlı

 • NI1 aracılığıyla, 29.05.2018

  Macbook pro space gray ile mükemmel uydu.

 • NI1 aracılığıyla, 23.05.2018
  cok guzel

  oldukça kibar ve kaliteli, çözünürlüğü çok yüksek. beğendim

yorumlar getiriliyor, bekleyiniz
bu kriterde daha fazla yorum bulunamadı
Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse kullanıcı yorumları, fiyatları, tavsiye ve şikayetlerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz. Buraya tıklayarak ürün özelliklerini inceleyebilir ve yorumları yıldız sayılarına göre filtreleyerek okuyabilirsiniz. Microsoft 7N5-00003 Designer Mouse yorum, tavsiye ve fiyatları internetteki e-ticaret sitelerinden toplanarak bu sayfada size sunulmuştur. Bu sayede hiç bir yorum gözünüzden kaçmaz.
kapat